Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Budapest Bankos internetbankom...

Budapest Bankos internetbankom van. Csütörtökön (november 1) utalni akartam. Mi tévő legyek utaljak újra? Fontos, hogy ma odaérjen a pénz. Többi lent.

Figyelt kérdés
Minden beírtam a mezőkbe, annyit írt, hogy ellenőrizzem le a a bankszámlaszámát akinek küldöm. Megvolt, de semmmi mást nem írt, hogy akkor hétfőn elmegy-e a pénz.

2012. nov. 5. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Csütörtöktől vasárnapig bankszünnap volt, tehát az utalás, amit csütörtökön indítottál ma fog megérkezni a kedvezményezettnek, semmit nem kell tenned, ha akkor mindent jól csináltál.
2012. nov. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2x mentem rá, hogy jóváhagyás, mivel nem írt ki semmit. Remélem nem kétszer fogja levenni.
2012. nov. 5. 08:06
 3/5 A kérdező kommentje:
A megbízási listában nincs és a postaládában sincs benne, hogy én utaltam.
2012. nov. 5. 08:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a BB netbankját, de ha sem a számlatörténetben, sem függőben lévő megbízásként, sem máshol nem szerepel, akkor valószínűleg nem lett elutalva.


Más banknál átutaláskor jóváhagyó kódot tartalmazó SMS érkezik. Az volt?

2012. nov. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elvileg ma utalniuk kellene ha jól csináltam. Sms-t pedig nem kapok, csak akkor ha átment. Lehet internetbankon is csak akkor kapok.
2012. nov. 5. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!