Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol hiteleznék ezt meg nekem?...

Hol hiteleznék ezt meg nekem? üzlet, iroda, raktár, kocsitároló és lakás szerepel a tulajdoni lapon.

Figyelt kérdés

segítséget szeretnék kérni, mert szinte már minden bankot és már hitelügyintézővel is próbálkoztunk, de nem tudnak rá megoldást. vagy kifizetem az értékbecslést és nem lesz belőle semmi vagy heteket várok a nemre. az ingatlan új, nem folytatok benne kereskedelmet csak élünk benne, de most szükségem lenne pénzre. bar listások nem vagyunk és az egyik családtag venné fel a hitelt, mert neki jó jövedelme van.

köszönöm a segítséget.


2009. aug. 12. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bárhol meghitelezik neked, ha megvan önerőben a fele.

Sehol nem hitelezik meg neked, ha az egészet hitelre akarod venni és nincs önerőd.

A bankok jelzálogra kb 35-50%-ot adnak. a teljes vételárat senki nem adja oda neked.

2009. aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem világos a kérdés. Számomra az jön le, hogy van egy a fentiekben megnevezett ingatlanod, amire szeretnél hitelt felvenni?
2009. aug. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

már meg van a ház.

nem kell a fele csak majdnem. ahogy nézegettem a törlesztőket körülbelül a fizu is beleférne, mert jó jövedelem. csak az a kérdés, hogy hol adnak nekem erre hitelt, mert a tuli lapon a fent említettek szerint van feltüntetve.

fél éve csináltattam egy éb, de nem kaptam belőle példányt és nem tudom, hogy melyik bank, mert hitelközvetítő csinálta, de mindenki eltünt. akkor jó árat mondtak, ami fedi is a valóságot, 300 nm + telek. csak vidék.

2009. aug. 13. 22:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha jól értem a kérdést, akkor Ti a saját tulajdonotokban lévő ingatlanra kívántok jelzálog alapú szabad felhasználású hitelt felvenni úgy, hogy a hitelfelvevő egy családtag lenne. Az ingatlan egy része lakás, a többi üzlet, iroda, raktár, gk. tároló néven van feltüntetve a tulajdoni lapon.


Ez az ingatlan és hitelcél elviekben a legtöbb bankban elfogadható, így nem értem a "már minden bankot és már hitelügyintézővel is próbálkoztunk, de nem tudnak rá megoldást".

Jó lenne tudni, hogy mi volt a bankokban az elutasítás oka, akkor tudnék érdemben válaszolni, hogy tudok-e segíteni.

Írj privátban, úgy hátha könnyebb tisztázni a lehetőségeket.

2009. aug. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!