Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Évekkel ezelőtt megbüntettek...

Évekkel ezelőtt megbüntettek a bkv-én. Most küldött ki egy ügyvédi iroda, közel 50. 000 ft-os büntetést. Lehet kérni esetleg hogy valamennyit töröljenek el? Vagy valami más megoldás esetleg?

Figyelt kérdés
Mivel már nem dolgozok, babát várok, és veszélyeztetett terhes vagyok. A férjem minimálbért kap. Nehéz a megélhetésünk, így is szülői segítséget kapunk. Pl. élelmiszert adnak. Lakásunk nincs, albérletben élünk. a szülői házban nem férünk el. A férjem szülei már meghaltak.
2011. okt. 28. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hívd fel az irodát és egyezkedj velük. Eltörölni nem hiszem, hogy fognak akár egy fillért is.
2011. okt. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kondor Judit válasza:
Akkor kellett volna a csekket befizetni amikor megbüntettek.
2011. okt. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És ha nem tudom kifizetni, mert nincs miből? És lefoglalni sem tudnak mert nincs mit:(
2011. okt. 28. 18:38
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves Judit! Nem azért nem fizettem be mert nem akartam. Hanem azért mert nem tudtam. Minimálbérből nehéz 10.000 ft-ot befizetni. De gondolom te nem ennyiből élsz. Örülök, hogy neked nincs ilyen gondod. Nem azért jöttem fel Pestre lakni mert annyira vágytam rá. Hanem hogy ha ilyen kevésért is, de legyen munkám.

Megoldást kérdeztem, és nem kioktató, lekezelő stílusú választ.

2011. okt. 28. 19:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Részletfizetést mindíg lehet kérni egyébként nekem senki ne mondja hogy havi 1000Ft-ot nem tud félrerakni. Vagy ha igen akkor ne akarjon családot.
2011. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Annyit tudnék, de köszi a bunkóságot. És ha nem tudod ennek az előzményeit, nem kéne magyarázni össze vissza hülyeségeket. Valamit kérdeztem, és nem vagyok erre a tahó válaszra kíváncsi. De azért köszi
2011. okt. 28. 20:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ekkora emberi hülyeség mellett nem lehet elmenni szó nélkül. A kérdésed első fele oké, de akkor ne sírjál a helyzetedre hivatkozva. Az a megoldás, hogy ha megbüntetnek akkor azonnal kifizeted, ha nem megy, akkor részletfizetést kérsz. Nem, te ehelyett elkezdtél sumákolni és reménykedtél, hogy majd elfelejtenek. Hát nem fognak. Most is csak egyet tehetsz részletfizetést kérsz, elengedni nem fogják. Ha nem fizetsz elveszik valamidet és akkor nem csak 50e lesz a kár.
2011. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És mit vesznek el? a gyerekemet a hasamból? Mert nekem nincs semmim.Güriztem éjjel nappal, mégsem lehet egyről a kettőre jutni ebben az országban. ha tehetném soha nem szülnék ennek az országnak gyereket. de nem így alakult. Mást sem lehetett hallani a tv-ben, hogy a bkv nagy górék így lopnak meg úgy sikkasztanak milliárdokat.
2011. okt. 29. 10:38
 9/11 Kondor Judit válasza:
Ha anno 10 ezret nem tudtál kifizetni akkor 50 ezret,hogy fogsz?Amúgy 2 tini gyereket nevelek egyedül már 14éve,3 műszakba járok dolgozni,néha 7napból 7.5napot dolgozom.Volt amikor engem is megbüntettek de kifizettem 8 napon belül,7ezer forintot.Sírhatnék én is mert néha nincs pénzem de nem teszem.
2011. okt. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Időpont ma 10:38

Te az országnak szülted a gyerekedet?

Ha nem csaltak volna a BKV-soknál, Te akkor is jegy nélkül utaztál, ami per-pillanat, büntetést von maga után.

természetesen tisztában vagyok azzal, hogy nehéz a helyzeted. De csak annyit tehetsz, egyezkedsz .

2011. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!