Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kérem segítsenek, hogy valami...

Kérem segítsenek, hogy valami papírt nem e lehetne írni, hogy ha a kocsi hitel ha le jár azaz 2017 márciusában. A kocsi automatikusan az én nevemre kerüljön?

Figyelt kérdés

A szüleim autot vásároltak újonnan 2007-ben. Már lassan 1 éve én törlesztem, miszerint majd az enyém lesz. Mivel szüleim külön élnek már.

Illetve ha másképp nem megy hitel átvállalás hogyan működik.



#Autó lizin #autó hitel átvállalás #hitel rendezés
2012. nov. 9. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
persze hogy lehet, bármelyik ügyvéd megírja nektek huszonpárezer Ft-ért... alá kell írja a tulajdonos is, meg te is.
2012. nov. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2007-ben vettétek a kocsit, és a hitel 2017-ben jár le? Nooormááális??? 10 évre autó hitelt???


Már ne is haragudj, de mire lejár a törlesztés az az autó annyit fog érni mint egy talicska. Te meg kifizeted rá az új árának legalább a dupláját. Jól átgondoltátok ti ezt?

2012. nov. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!