Syrakusa kérdése:

PayPal - el kapcsolatosa kérdések. Hogy működik? (Kérdések)

Figyelt kérdés

Jelenleg K&H - nál van számlám,be kell mennem a bankba vmit intézni ha társítani akarom a PayPal-es accomhoz a számla számom?

A társítás a főoldalról indulva "Profile -> Add or edit bank account" menü?Jól értem?

[link]

Az "account number" -hez a banszámla számom vagy a bank kártya számom kell megadni?Milyen formátumban?


Ha véletlen teljesen rossz irányból közelítem meg a kérdést akkor legyen szíves vki normálisan leírni,hogy mit ,hogy,mert szeretnék ebay-ről rendelni.


Előre is köszi!



2012. dec. 6. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem kártya, hanem bankszámlaszám. A kártya értelemszerűen add credit card.


Én erstés vagyok, és annyi volt a szívás, hogy küldtek egy kódot közleményben, viszont SMS-be nem fért ki és hívogatni kellett az erstéseket, hogy elmondják a kódot.

2012. dec. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hintalow ***** válasza:

Még csak annyi, hogy ha vásárolni akarsz, akkor ne bankszámlát akarj hozzáadni a paypalodhoz, mert az csak akkor kell ha a paypal egyenlegedről szeretnél kikérni a bankszámládra pénzt.

Neked valóban kártyát kell hozzáadnod, hogy tudj vásárolni (ami nem feltétlenül szükséges, mert lehet feltölteni is a paypal számládat, de az macerás szerintem)

2012. dec. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, azt én is szeretem, hogy ha nincs pénz a paypal számlán, akkor a kártyát használj. Nem kell bankkártyaadatokat beírogatni a shopban, csak a paypalba kell belépni.
2012. dec. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor lényegében,Nekem egyszerűbb ha a képen jelölt helyekre beírom az adatokat és kész......

[link]

Ha ez megtörtént és le "okozom" akkor ennyi és mehet a dolog?Bocsi de qrva hülye vagyok ehhez a paypal - es cucchoz.......

2012. dec. 6. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!