Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kölcsönre van szükségem, egy...

Editaya kérdése:

Kölcsönre van szükségem, egy évre. Van fedezetem, kapok magánszemélytől?

Figyelt kérdés
A fedezethez egy év mulva lehet csak hozzájutni.

2012. dec. 19. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
így nehezen fogsz kapni, persze a nagyságrend is számít (és az is, hogy az a fedezet mennyire biztos), de uzsorakamatra számíts
2012. dec. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom az uzsorakamat nagyon magas. AzÖnkéntes nyugdijtagságimat 10 év után ki lehet venni.Egy év mulva letellik a várakozási idő. 300.000 ft-ot lehet róla levenni. 200.000 ft-ra van szükségem. Fedezetnek elfogadható, nem?
2012. dec. 19. 17:10
 3/7 anonim ***** válasza:
háááát ... akkor már sima kölcsönadás fedezet nélkül, mert ahhoz is csak te jutsz hozzá (nem irathatod rá pl) így nincs jelentősége, hogy miből lesz meg
2012. dec. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem lehet át-ráiratni. De 100 %-osan van miből visszafizetni.Ha tagi lekötés lenne akkor még a bankban is elfogadják fedezetnek az önkéntest.Ha velem történne valami akkor is biztosíték, mert megtenném kedvezményezettnek.Tehát egy dolog, hogy sima kölcsön kérés, de akkor is van fedezetem,hogy visszaadjam.
2012. dec. 19. 18:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd, lejáratkor felveszed a "fedezetedet" oszt nem adod meg a tartozást! Szerinted megadnád, szerintem nem ! Tehát ne bízz senkiben, alapon nem adnék kölcsön ilyen biztosítékra!
2012. dec. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ehhez a válaszhoz annyi a hozzáfüzni valóm:

Becsületes ember vagyok.Itt vagyok 43 évesen.Akik ismernek tisztelnek, becsülnek. Ez a válasz sértő nekem. "Szerintem" visszaadnám a kölcsönt. Lehet, hogy hihetetlen de vannak még tisztességes emberek.

2012. dec. 20. 10:59
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A gané ember is ezt mondja! Ezért vannak annyian átverve! Kérdezőnek írom ne sértődjön meg, mert azzal nem megy semmire!
2012. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!