Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kölcsönt szeretnék magánszemél...

Kölcsönt szeretnék magánszemélytől! Hova forduljak? 6. 000. 000 -ra lenne szükségem 3évre, évi 25%os kamatot tudok fizetni. Jól működő állattartás (állatlétszám bővítésére kell a pénz). Agrár hitelt nem kaphatok, ezért keresek hitelezőt.

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

kac-kac...


legfeljebb anyukád ad neked így hitelt

2012. márc. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

valami ilyesmi?

[link]

2012. márc. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ennyire viccesnek találod, hogy kacagsz rajta. Én sajnos sírni tudnék, mert már pár hónapja nem találok megoldást. Sajnos több százan vagyunk ebben a cipőben. A szűkebb környezetemben 3embert ismerek, aki szintén szó szerint ""több szart szeretne lapátolni", tehát dolgozni szeretne. Én a 6.000.000 forintra 3 alatt 5.400.000ft-ot kamatot fizetnék ki. Szerintem ez nem rossz üzlet. Jelenleg az állatlétszám kb. 3.000.000 ft-ot ér. Eddig nagyon sok magánhitelezővel beszéltem, de sajnos 90%a csaló. Most egyre több ember azon gondolkozik, hogy állatokkal dolgozzon, mert a felvásárlási árak végre emelkednek.



A linket, amit küldtél, azt már próbáltam, de sajnos betöltöttem a 40. életévemet, és így nem jár. Minden lehetőséget átjártunk az Agrárkamarában az ügyintézővel, és ő is csak azt tudta tanácsolni, hogy keressek egy becsületes magánhitelezőt. De sajnos eddig a jó pár próbálkozásból ezt még nem találtam meg.

Tehát ha ismertek becsületes embert, aki hitelezéssel foglalkozik,írjátok meg nekem.

2012. márc. 18. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!