Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehetséges hogy a csütörtökön...

Ancsyka64 kérdése:

Lehetséges hogy a csütörtökön kora délután feladott ajánlott elsőbbségi levelemet megkapjam pénteken vagy esetleg szombaton is kihozhatják? Esetleg lehet hogy csak a postaládámba dobták bele?

Figyelt kérdés
Sajnos anyagi okokból sokat kellett várnom arra, hogy végre tudjak mindenkinek karácsonyra ajándékot venni. Sajnos az egyikkel nagyon elvagyok csúszva. Tegnap azaz csütörtökön utaltam az illetőnek a pénzt érte mivel vateráról rendeltem, ő ajánlott elsőbbségi levéllel adta fel nekem csütörtökön kora délután. Azt mondta esélyes hogy még péntekre ideér. Sajnos még nem ért ide, és rettenetesen aggódom emiatt hiszen eddig akárki rendelt a családból mindig a délelőtt folyamán meghozta a posta vagy a futárszolgálat. Lehet hogy szombaton is kihozzák, vagy hétfőn? Esetleg lehet hogy simán a postaládánkba dobták bele?
2012. dec. 21. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szombaton is kézbesít a posta.
2012. dec. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Levelet szombaton NEM kézbesít a posta, csak ha munkanap, de a mostani nem az...
2012. dec. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy postán dolgozó ismerős nekem azt mondta, hogy a nagy igényre való tekintettel kézbesítettek szombaton (csomag-levél). Nem tudom akkor mi a problémád. Egy internetes portál is írta..szall..
2012. dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!