Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ki tudom fizetni egyben a...

Ki tudom fizetni egyben a hitelkártya tartozásom?

Figyelt kérdés

Az lenne a pontos kérdésem,főleg azokhoz,akik tapasztaltak a dolgokban,hogy a meglévő hitelkártyám tartozását egyösszegben ki tudom e fizetni? Áruvásárlásra vettem fel a kölcsönt,de már nagyon magas az összeg,holott minden hónapban feladtam rendesen a csekket,arról az összegről amit kértek.. az induló 3e Ft-os törlesztőből ma már 21e Ft lett,és nem válaszolnak normálisan arra,hogy mire fel?!!!Soha levél nem jött,h elmaradtam volna..na mindegy,nem is ez a lényeg,hanem,hogy ilyen kártyánál van rá mód,h egyben kifizessem az összeget,és lemondjam a kártyát? A tartozás összege 163e Ft kb. Még nem tudom hogy,de összekaparnám rá az összeget,csak szabaduljak tőlük.. ez egy ... bank,még a nevétől is hányingert kapok... brr..

Köszi a választ. :)


2013. jan. 2. 23:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínűleg Te egyáltalán nem érted a hitelkártya működését, ha ilyet kérdezel. A hitelkártyát az használja jól (kamatmentesen), aki az abból felhasznált teljes összeget mindig visszafizeti a megadott határidőre, mert így nincs plusz költség, nem kell fizetni semennyi kamatot. Aki viszont csak a minimum elvárást teljesíti, amit a bank előír, annak a teljes felhasznált keretre folyamatosan felszámolják az igen magas kamatot visszamenőleg is egészen addig, amíg az elszámolási napokon bármennyi tartozása van. Ez minden hitelkártyánál így működik, teljesen mindegy, melyik bankét választod.


A kérdésedre válaszolva.: Igen, amint csak tudod, fizesd vissza egyben a tartozásodat, mert amíg ezt nem teszed meg folyamatosan felszámolják az igen magas kamatokat.

2013. jan. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!