Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mobil aláírás? Hol tudom...

Mobil aláírás? Hol tudom átállítani vagy valamit kezdeni vele?

Figyelt kérdés

OTP is bevezette, nekem eddig nem volt ilyen. Elvileg ingyenes (na igen persze el is hisszük)

Viszont istenek tudják mit adtak meg limitnek, mert semmilyen utalást nem enged el, visszautasít limit átlépésre hivatkozva.

DE HOL LEHET átállítani? OTP Direktnetes vagyok, pont mivel nem tudok szabadságot kivenni hogy eljussak bankfiókba.



#OTP #Mobil aláírás #banki tranzakciók
2013. jan. 6. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak a bankfiókban lehet megcsinálni. Tényleg ingyenes - az első 10 SMS havonta. De be lehet állítani úgy is, hogy csak belépéskor kérje. Utána egyébként 11-13Ft/SMS, szolgáltatótól függően.
2013. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szuper, akkor ezért vegyek ki szabit, ha egyáltalán kapok, mert gondoltak egyet és beállítottak valamit amit nem igényeltem és amiért nem vagyok hajlandó fizetni pluszban?

Azt hiszem kell keresnem másik bankot, ha már szabit veszek ki...

2013. jan. 6. 13:20
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Tényleg borzasztó, ha a saját számlád és pénzed biztonsága érdekében újítanak egy keveset...
2013. jan. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez a biztonság miatt van. Megnyugtatlak, hogy más banknál is lesz mobil aláírás. Szinte az OTP volt az utolsó, amelyik bevezette (Magyarországon).

Eddig elég volt, ha a jelszavadat megszerzik (plusz azonosító és számlaszám, de ha a jelszót szerzik azzal ott vannak ezek is). Azt (egyelőre) majdnem lehetetlen, hogy egy akárhonnan lévő hacker emellé a telefonodról az SMS-t is leolvassa.

2013. jan. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!