Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Providentnél felvett hitel...

Providentnél felvett hitel esetében otthoni szolgáltatást nem lehet megváltoztatni, és utalással fizetni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


"Kérdés esetén kérjük, hívja ügyfélszolgálatunkat az alábbi számon:

06 40 50 50 11"

2013. jan. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt én is ismerem, de reméltem hogy van itt olyan, aki megoldja a gondomat, illetve válaszol a kérdésemre.
2013. jan. 11. 16:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Én próbáltam 2 hónapja felvenni... minden adott volt, bejelentett munka (több éve) stb, de nem adták meg az utalásos vonalú hitelt. (egy belső embertől azt hallottam, hogy azt nagyon ritka esetben bírálják el pozitívan, mivel azon alacsony kamat van. Pont azért "nyomják" az otthonit, mert ott a dupláját fizeted vissza. Azt mindenki megkapja szinte, pont ezért. Ha át lehetne térni, akkor így kerülné ki mindenki. Lehet, hogy egy idő után (a háromnegyedénél) áttérhetsz, de akkor is kell valami pluszt fizetni.. nem emlékszem már pontosan, de ott van a "HA" és "esetleg", és az is csak hosszú idő után. Próbálj valami mást, vagy választhatod horribilis kamattal, de szerintem az hülyeség.

Üdv,

2013. jan. 12. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen áttérhetsz utalásra. Hívd fel a telefonközpontot és kérd a segítségüket. Vagy kérvényezd levélben. A hitelkiadásnál nagyon ritka,hogy engedélyezik az átutalásos módszert,viszont ha már van hiteled,akkor kérheted,hogy utalással fizess. Persze ennek van költsége,de még úgy is olcsóbb,mintha maradsz otthoni szolgáltatásos. Egy volt providentes.

2013. jan. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, igen,meglehet. Szólj a képviselődnek, aki ha korrekt veled, akkor a következőket kell, hogy elmondja: egyszeri 11 ezer forintos szerződésmódosítási díjat kell megfizetned,v alamint az otthonkihelyezési díj fennmaradó részét. Hogy ez mennyi, azt a központ tudja megmondani. de minden esetben MEGÉRI akár menet közben is átváltani, mert még a szerzi módosítási díj + otthoni fennmaradó része kifizetése esetén is sokat tudsz megspórolni! Remélem, tudtam segíteni!
2013. jan. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem értem azokat a dolgokat, hogy MT hitelt nem ad az ügyfélnek a Provident? Mivel ügyfélbázist épít ezért nekik szinte teljesen mindegy, hogy MT vagy HC hitelt ad.
2013. jan. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz ezen? Az otthon folyósított hitelnél több a költsége,így jobban megéri a cégnek. Egyébként szerintem az átutalásos hitelt csak azért hozták be,mert voltak a balhék,hogy magas a kamat stb. Így "választhat" az ügyfél. Persze a drágábbat választja :)
2013. jan. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!