Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cetelem hitelkártyával vennék...

Cetelem hitelkártyával vennék az extrém digitalban tv-t. Van havi vagy éves díj ha azonnal visszautalom a pénzt?

Figyelt kérdés

Így kapok kedvezményt 12%-ot. Nem a hitel miatt kell.

Azt mondta egy ismerős akinek volt, ha visszautalom, nincs kamat.

Ezt tudom, 45 napig kamatmentes - de ha azonnal visszateszem állítólag nincs éves díj sem.(kb. 4000Ft lenne) Kinek mi a tapasztalata?



2013. febr. 7. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Valóban! A hitelkártya 45 napig kamatmentes. De! A kártya két évente 4000Ft , éves dílya 1000Ft. Ezen felül 300Ft-okat vonnak minden levél után amit postán kapsz.

Nem értem az embereket! Hogy gondolják, hogy valamelyik bank is haszon nélkül, ingyen ad valamit?

2013. febr. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze nem ad ingyen, számít rá hogy nem fizetem vissza, ez a lényege. Akkor meg a nyakamba akasztana 40 százalékos THM-et. Vagy majd később annyira vágyom valamire, h erőn felül megveszem, aztán fizetem az uzsorát....

DE! ha visszafizetem aznap és nem aktiválom a kártyát, hanem tegyük fel felnégyelem, akkor nincs kártyadíj sem?


Mert a havi 300FT számlavezetés nincs ha nem kérsz értesitőt.

2013. febr. 17. 11:26
 3/4 hájaaa ***** válasza:

Nagyon rosszul tudod. A banknak nem célja, hogy te ne tudj fizetni!Persze, Az már csak nekik plusz pénz de nem ez a fő motiváció!

A lényeg, hogy hitelkártyáknál van egy költési időszak(30nap) és elszámolási időszak(itt 15nap). Magyarul az ehónapban elköltött pénzt kell következő hónap 1 és 15.-e között visszautalni. És akkor nincs kamat! Világ legjobb dolga. Ha már ilyet csinálnak a bankok akkor kikell használni és nem csak a sötét KAMATOS oldalát látni a dolgoknak.

Éves díja mindig van a kártyának(ha tetszik ha nem) ez a kártya fenntartása és a banki költségek miatt van. Ez a haszna! Te is jól jársz meg ő is(mivel ugye ad kedvezményeket a te esetedben 12%!!!)

2013. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok! Jelenleg én is egy ilyen akción gondolkozok csak a Méda Markt-ban. 10% kedvezmény. És még a kértya díjjal is olcsóbbra jönne ki a készülék.


Kérdező sikerült kihasználni ezt az ajánlatot? Így vetted a TV-t?


Arról nem atláltam semmi információt, hogy ha 45 napon belül visszafizetem a kártyát és az egész hitelkeretet fel lehet mondani???


Nagyom megköszönném ha válaszolna valaki aki már vásárolt így.

2013. dec. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!