Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Naponta körülbelül mennyi, és...

Naponta körülbelül mennyi, és milyen típusú felüléseket kéne megcsinálnom ahhoz, hogy lapos, kockás hasam legyen? Van pár + kiló feleslegem, de nem sok. Diétát kellene folytatnom közben? Akármilyen extrém edzéstervben részt vennék, van rá időm.17/F

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 18:45
 1/1 anonim válasza:
Én már elértem, hogy lapos, kockás hasam legyen. Nem kell hozzá semmilyen extrém edzésterv. Én például naponta dolgozok hasra. Felülés, amíg ki nem fáradok, azután lábemelés, ugyanígy. Majd még1x ugyanezek. Úgy lenne az igazi, ha számolnám is, de nekem így is bevált. Kitartás és rendszeresség kell hozzá. Olykor tartok pihenőnapot is, hogy regenerálódjanak az izmok. Ha tényleg fogyni is akarsz, akkor jó ötletnek tartom a diétát, egyél sűrűn, de keveset. Ha minden jól megy, 2 hét után már lesz eredménye a munkának.
2009. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!