Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » El lehetne adni egy olyan...

El lehetne adni egy olyan lakást ahol az egyik szoba betonba van öntve?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy el e lehetne adni egy hatodik emeleti háromszobás lakást ahol az egyik szoba ablak es ajto felöl két sornyi betonba öntött vasazott teglával van elbarikádozva ??? el lehet adni vagy csak úgy mint kétszobás lakást ?

2013. febr. 14. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
El lehet, de az ablak nélküli szoba nem számít szobának (hanem hallnak). Bontsátok ki, tegyetek oda rendes ablakot és máris két szobás rendes lakás.
2013. febr. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kilehetne bontani két sornyi tömör vasazott betonfalat???
2013. febr. 15. 00:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha valaki ablakos szobát akar, akkor kénytelen lesz valahogy.. (robbantással?) :D
2013. febr. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nemlehet bejutni a szobába beton fal van ott az ajto felől es az ablak felől is . robbantani meg hogyan a hatodik emeleti lakásban ?:D
2013. febr. 15. 00:09
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát, akkor ez csak kétszobás. A harmadikat sztem meg se említsétek a vevőnek! :D :D


De mér van így körbebetonozva?

2013. febr. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Gugu Gabor ***** válasza:

EZ a sok beton nekem kicsit furcsa, én is feltenném a kérdést miért lett körbe betonozva?


Egyébként el lehet bontani, persze "némileg" nehezebb mint egy válaszfalat. De szerintem mielőtt neki álltok bontásnak beszéljetek szakemberrel mert fura nekem ez az "elbarikádozás"

2013. febr. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Itt nekem is bűzlik valami. Aki bebetonozta azt a szobát az nem véletlenül tette, szerintem ennek sürgősen járjatok utána, mert ha az új lakó teszi és ne adj Isten találnak ott valamit ami nem teljesen tiszta eredetű vagy bármi ilyesmi, akkor titeket fognak elővenni mint elsőszámú gyanusított. Ha pedig ti betonoztátok be, akkor elmondanád, hogy MIÉRT?
2013. febr. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha a kilakolatatás szélére kerülnénk Akkor Nemadnám át a szobát senkinek. Felfalaznam és a téglákat felönteném betonnal .De ha idővel képesek lennének lebontani akkor kár belekezdeni. illetve mi az az anyag amivel kilehet tölteni egy 2x2x3 méteres teret ami még könnyü is de tömör is . valamiféle hab ilyesmi . mert külömben félős hogy leszakadna az emelet
2013. febr. 15. 10:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem páncéltermet kéne csináltatnod cirka 100 millióért, de szerintem ahol te ki-be járnál ebbe a szobába, az gyenge pontja lenne a szobának, tehát így vagy úgy, de kifüstölnének onnan. A kommandósok is kihoznak, de ha mégis olyan betonbiztos bunkert csinálnál, akkor megvárnák amig kijössz wc-re vagy enni vagy inni. Szóval sztem nem érdemes.
2013. febr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
kulcsszónak miért van megadva az abortusz?
2013. febr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!