Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Úgy adnak A hitelt, ha apám...

Úgy adnak A hitelt, ha apám nevén van a számla, de őneki nem jön rá fizetése, csak az enyém? De az már 5 éve.

Figyelt kérdés
Szóval ha apa bemegy, és kér A hitelt, azt nem tudja senki h nem az ő fizuja megy rá, hanem az enyém?
2013. febr. 17. 10:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Általában mostmár úgy utalják a fizetést, hogy ott van, hogy munkabér xy. Nézd meg a bankszámlakivonaton, hogy mit látsz. Bár amúgy igazolni kell az apukádnak, hogy hol dolgozik. Így nem fog egyezni. Szerintem próbálj bemenni egy bankba, de ne oda ahol akarsz felvenni és kérdezd meg. Lehet tudnak rá valami megoldást, vagy megmondják hogy lehet. Bár amúgy szerintem hivatalosan úgy lehetne, hogy kérsz te a te munkahelyeden munkáltatói igazolást és azzal igényelsz személyi kölcsönt. Vagy ha megengedik, akkor nyitnod kell saját számlád és nyilatkozol róla, hogy eddig a fizud, ami már a három hónapod meghaladta eddig arra a bankszámlára ment. Esetleg lehet ez egy járható út. Mindeképpen érdeklődj. VAgy van a bankoknak telefonszámuk, ügyfélszolgálatuk, próbáld úgy megkérdezni. De neveket ne mondj! Csak a konkrét szituációt. Ha szerencséd van kapsz egy normális ügyintézőt, aki tud valami helyes és jó megoldást találni. Majd írd meg ha megtudtál valamit, másnak is jól jöhet még!!
2013. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!