Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Utána tudok-e valahogyan...

Utána tudok-e valahogyan nézni, hogy tényleg van-e a nevemen egy bankban egy számla nyitva, amire folyamatosan fizettek be, ha azt nem én, hanem apám nyitotta nekem?

Figyelt kérdés
Magyarul,apám azt mondta,hogy nyitott nekem az OTP-ben egy számlát,s mikor ünnepek voltak mindíg fizetett be erre a számlaszámra egy bizonyos összeget nekem-mivel nem tartjuk a kapcsolatot.Honnan tudhatnám meg,hogy ez valóban igaz-e-hiszen nem az én nevemen van?
2012. febr. 2. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

na akkor kezdjük...

Létezhet igen, de akkor szüksége volt a te adataidra is. Csak úgy uk muk fuk nem tudok számlát nyitni. Ha kiskorú voltál akkor is. Most csak akkor tudsz utána nézni, ha már nagykorú vagy. És ténylegesen a te neveden van a számla. Ha nem a te neveden van, csak esetlegesen kedvezményezett vagy, azt nem fogja neked megmondani senki :(

2012. febr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
IGEN,NAGYKORÚ VAGYOK-PERSZE,DE MIKOR BEMENTEM AZ otp-BE,A NŐ NEM NÉZTE MEG,MERT AZT MONTA,HOGY EZT ÍGY NEM NÉZHETI MEG,MIVEL HA VAN IUS NEM ÉN NYITOTTAM.AZ ADATAIMAT NEM TUDTA,MIKOR NYITOTTA,MERT A LAKCÍMEMET SEM TUDTA AKKOR...
2012. febr. 2. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem a te neveden van, akkor a bank nem mondhatja meg.Valószínűleg apád a saját nevére nyitotta, azzal a szándékkal, hogy a tied lesz a pénz. Apádat kéne megkérdezni valahogyan.
2012. febr. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudta az adataidat akkor szerintem sem a te nevedre nyitotta. A saját nevére szerintem és te leszel a kedvezményezett. Apukáddal menjetek be a bankba és vigye a papírokat és akkor megmondják. Vagy kérd el tőle az iratokat valamilyen indokkal és talán úgy. De ha az ő nevére szól akkor sem fognak adatatot adni. Ha az apukád tényleg neked akarja adni a pénzt és tényleg van ilyen számla, akkor bemegy veled a bankba, még ha nem is tartjátok a kapcsolatot. Találj ki valamit, hogy szeretnél valami komolyabb dolgot és találj hozzá egy jó indokot, alkalmat és teszteld. Hátha. Majd írd meg mi lett!
2013. febr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!