Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Segítség! Elmaradtam két havi...

Segítség! Elmaradtam két havi mobil telefonszámlával. (15e Ft) Hova kell írjak levelet, hogy részletfizetést kérelmezzek? Nincs bőr a képemen, hogy az üzletben intézzem ezt a dolgot, mert egyszerűen szégyellem magam emiatt.

Figyelt kérdés

2013. febr. 20. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Írj nekik egy levelet, melyben kéred, hogy a tartozásodat szeretnéd x havi részletben kérni. Írd oda, hogy mikori tartozás és milyen összegű. Ha szerencséd van megadják, ha nem akkor ők meghatározzák, hogy hogyan adják meg. Szerintem egyszer egy évben talán mindenhol lehet részletfizetést kérni. De persze mellette a rendes számlát rendesen kell fizetni!!!! A 15e-t szerintem két haviba megadják, esetleg a három havi részletet kockáztasd meg, hátha. De mellette kell fizetned a rendes aktuálisat!!!!
2013. febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia)


Esetleg telefonálj nekik, nehogy baj legyen, mire odaér a leveled.


Üdv

2013. febr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!