Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A CHF alapú lakáshiteleket...

A CHF alapú lakáshiteleket sokan megtámadták, mivel nem tájékoztatták az árfolyamkockázatról a vevőket. Autóhiteleknél mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Most megnéztem az autóhitelünk hitelszerződését ( Lombard lízing csoport), és a szerződések x lapját végigolvasva egyszer sem találkoztam az "árfolyamkockázat" valamint, hasonló jelentésű figyelmeztetéssel. Honnét tudom, hogy ezzel most érdemes-e foglalkozni, illetve. , ha igen kihez fordulhatnék segítségért, mi a módja ennek?

2013. febr. 27. 12:40
 1/4 anonim válasza:
érdemes ügyvéddel átnézetni,mi is ezt tettük,bár a miénk lakáshitel,és kiderült hogy "hibás"a szerződés
2013. febr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%

Senkit sem vittek be a bankba hogy vegyen fel hitelt.


Felvettél hitelt??


Igen!


Átgondoltad azt, annak minden kockázatával?


Nehogy már a bankra húzzuk rá a vizes lepedőt azért mert valaki figyelmetlen és nem gondolta át a veszélyeit egy idegen valutában felvett hitelnek. Minden információt nem rakhat bele a bank az ügyfél szájába, és nem is fog. Mondjuk a gyerekeidet ne ő nevelje még?

2013. febr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Nem én vettem fel a hitelt, hanem anyám, hiába magyaráztam neki, hogy hülyeség.

2. Ez az egész helyzet egy nagy pénzügyi mahináció eredménye, nyilván nem véletlenül történt meg...

3. Ha egy szerződés nem nyújt teljes körű tájékoztatást és SEHOVA nincs leírva, hogy az árfolyamváltozás kockázatát a hitelt felvevő vállalja, akkor az a szerződés nem jó


Tök mindegy, hogy ki mit gondol róla, az a lényeg , ami le van írva. Egy bűntettnél sem az a lényeg, hogy ki mit csinált, hanem , hogy mi bizonyítható..

2013. febr. 27. 18:47
 4/4 anonim válasza:
sztem tisztazzuk! az ugyfelek autot, hazat stb-t akartak. a bank segitett, a szaktudasaval es a penzzel. az hogy a szaktudasuk nem volt meg es aki nem ert a penzugyhoz azt atbasztak! en villanszerelo vok es higgyetek el en is at tudnalak baszni az en teruletemen. de en nem teszem. es akkor az a te hibad?
2014. jún. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!