Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen támogatást, segítséget...

Milyen támogatást, segítséget kaphatnak az önkormányzattól azok a fiatalok, vagy friss házasok, esetleg kisgyerekesek, akik ház vagy lakás vásárlás előtt állnak?

Figyelt kérdés

2013. febr. 28. 15:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Konkrétan mondjuk az én esetemben: Párommal nem vagyunk még házasok (de összeházasodunk, ha ezen múlik), van egy gyermekünk, és még szeretnénk egy vagy 2 gyermeket. Egy lakás van az én nevemen, 36 nm, használt házra szeretnénk valamilyen támogatást.
2013. febr. 28. 16:01
 2/4 Felülmúlhatatlan ***** válasza:

én 5 éve voltam érdeklődni ezzel kapcsolatban az önkormányzatnál, ahol lakunk (1 gyerekkel lakás nélkül) és semmilyen támogatás nem volt.


Amúgy minden önkormányzat más. Van aki ad kamatmentes hitelt, vissza nem térítendő támogatást. Összegek s a feltételek is változóak helyenként...

2013. márc. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát hitelt nem szeretnék felvenni.
2013. márc. 1. 13:24
 4/4 Felülmúlhatatlan ***** válasza:
pedig kamatmentes kölcsönt sűrűbben adnak, mint vissza nem térítendő támogatást...
2013. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!