Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Jó ez a Citi Life hitelkártya,...

Jó ez a Citi Life hitelkártya, nagyon nyomják, van valakinek negatív tapasztalata, vagy rizikómentes?

Figyelt kérdés
Noha a Citibank neves, globális nagy bank, kétségeim vannak, mert nagyon propagálják és már többször felhívtak (engem, egyetlen ügyfelet a sokból), hogy mikor aktiválom már?

2013. márc. 20. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Rizikómentes, mármint a banknak! Ő így is úgy is megkapja a pénzét. A hitelkártya a legnagyobb marhaság, amit az emberek a mai világban csinálhatnak.
2013. márc. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem marhaság a hitelkártya, ha van elegendő fizetésed. Ahogy költöd-abban a minutumban törleszted is.


Ezért nem kéne itthon nettó 80 ezres fizura hitelkártyákat adni 150-200 ezres kerettel.

2013. márc. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia!

el kell olvasni apró betűs részt is. a citi honlapon megnéztem a havidíj 690huf, az egy évben 8280. így semmivel nem olcsóbb mint a többi hitelkártya csak nem egyben terhelik be éves díj címszóval...

ha nincs annyi pénzed, hogy bőszen vásárolgass nem éri meg mert nem gyűjtesz annyi citiforintot, hogy visszajöjjön az évben kiszabott díj. ha meg épp annyi gyűlik akkor meg minek? plusz benne van a rizikó, hogy elfelejti befizetni az ember, vagy nem tudja, hopp ficcen a kamat ahogy elnézem a díjtáblázatot még jó kis késedelmi díj is, ezt már citipontokkal nem hozza be az ember hogy megérje.

2013. máj. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is egyet tudok érteni azzal, hogy nem hülyeség, ha nem eszetlenül költekezel és vissza tudod időben fizetni, akkor tök sok előnnyel jár.

Nekem is van CitiLife kártyám és nekem is jóváírtak csomó Citiforintot, sőt bevittem pár barátomat és utánuk is kaptam jóváírást.

Az meg már tényleg egy plusz, hogy, amikor családdal mentünk nyaralni, akkor Ferihegyen a VIP váróba bemehettünk és pl korlátlanul kajálhattunk.

Megvannak az előnyei és a hátrányai is. Okosan kell használni, időben visszafizetni a keretet és akkor nem lehet bibi! :)

2013. júl. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hitelkartya alapjaban veve baromsag, mert tulajdokeppen elore elkoltod amit meg meg se kerestel. DE! Ez a fogyaszto rendszer nem elhet hitel nelkul es aki okosan csinalja es teheti az hasznot huzhat belole. Ha bizonytalan az allasod vagy a havi fizetesed nem fix es nem biztos akkor lehet neked nem ajanlott. En belottem, hogy max X ezret kolthetek amit elore felre is raktam, tehat ugymond sajat magamnal zaroltam X ezer forintot, igy ha kov honapban nem kapok fizut a hitelem akkor is kitudom fizetni - addig nyujtozkodom amig a takarom er! (Alapszabaly). A citipont: atlag 2%-al szamolva az0.002eves dij 690*
2013. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
simán megéri, ahogy az utolsó előtti is leírta és nem előre költőd a fizetésedet, hanem megkapod x-én a fizetést a számládra x-étől y-áig elköltöd a hitelkártyával, ami rajta van a simán és visszautalod és kapod vissza a százalékoet meg a kezdeti zsét
2015. ápr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!