Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Készpénzt be tudok-e fizetni...

Készpénzt be tudok-e fizetni más valaki PayPal számlájára?

Figyelt kérdés

Nem rendelkezek PayPal számlával, sem bankszámlával. Ilyen esetben be tudok-e fizetni akár postán, akár valamelyik bankfiókban (külföldön!) készpénzt a párom PayPal számlájára, ha ismerem az összes szükséges azonosító adatot???

(A PayPal ismertetőjében azt olvastuk, hogy a küldő nevének is meg kell egyezni a számla tulajdonos nevével. Bár ez a saját számla feltöltése menetének leírásában szerepelt...)


2013. márc. 24. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
nem fogad a PP készpénzt, utalni tud a PP számla tulajdonosa a saját bankszámlájáról vagy hozzákapcsol a PP számlához egy saját bankkártyát
2013. márc. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de a kérdés nem igazán ez lett volna... Azt tudom, hogy saját számláról lehet utalni saját PP-re, sőt, PP-ről saját számlára is.


Egész konkrétan a kérdés egy példával:


Ha ÉN kimegyek külföldre dolgozni akkor a SAJÁT fizetésemet haza küldhetem-e úgy hogy a PAPÁM PP számlájára "fizetem be" pl. a a Wall Street egyik bankjában. (Hülye példa, de jobb nem jutott eszembe...)

2013. márc. 24. 18:28
 3/3 Hintalow ***** válasza:

Egyértelműen nem.

A paypal a magyar unicreditnél vezet számlát, tehát maximum valamelyik magyar unicredit fiókban tudnál befizetni a számlára, de még úgy sem ajánlott más számlájára befizetni, mert jó esélyel nem teljesítik.

Külföldről meg abszolút nem működik.

2013. márc. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!