Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Provident hitel igénylés?...

Provident hitel igénylés? Hogy működik?

Figyelt kérdés
Már van Providentnél hitelem, viszont a múlt héten felhívott az üzletkötő, hogy mivel "jól fizető" vagyok, igényelhetek magasabb összeget, illetve abból kiválthatom a hitelem. Szívesen kiváltanám, meg egy kis plusz is kellene most, de nem szeretném ezt már otthoni szolgáltatással kérni. Viszont az üzletkötő nem igazán segít, hogy számláról törlesszek, mert "macerás, többször be kell menni az irodában", stb. Valóban így van ez? Nem tudom az üzletkötőt megkerülni, mindenképpen kiküldenek valakit, vagy be kell menni hozzájuk? Tudom, hogy ő ebből él, de sokkal kevesebbet kell visszafizetnem, ha számláról törlesztek. Neten keresztül megoldható?

2013. ápr. 9. 22:49
 1/5 lacikaaaaa válasza:
De azért azt remélem tudod hogy ha újra hitelt veszel fel akkor mégtovább fogsz fizetgetni a provinek... Szerintem fizesd ki a már meglévő hiteled és örülj hogy megszabadulsz tőlük!
2013. ápr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, viszont azt is, hogy utalással minimális a kamat. Ebben nem segít a jelenlegi üzletkötőm.
2013. ápr. 10. 00:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem segít, hiszen ők pont a magas kamatból élnek.
2013. ápr. 10. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De biztos, hogy fel akarod venni? hitelt hitelből rendezni, ugyanott vagy és tovább fogod fizetni, a jelenlegi pluszra pedig majd később ráfizetsz.
2013. ápr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Providentnél úgy van, ha van hiteled, amit utalsz, és azzal párhuzamosan kérsz egy másikat, azt állítólag csak és kizárólag otthoni szolgáltatással adhatják. Mert nekik is így éri meg, hiszen otthoni szolgáltatással jóval többet fizetsz vissza, mint amennyit felvettél...
2013. szept. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!