Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem kaptam értesítést a...

Nem kaptam értesítést a külföldön használt Mastercard használatáról. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Svájcban használtam a kártyámat, s annak ellenére, hogy lekötött pénz volt rajta, gond nélkül fizethettem vele. De se sms-t, se bármi jelzést nem kaptam, hogy a kártyán szereplő összeg változott volna. Jelezzem a banknak, hogy itt valami nincs rendben?Tudni kell, hogy elfelejtettem, hogy a pénz lekötött volt, illetve sokat nem költöttem. De szeretném tudni, hogy minden rendben van. Köszönöm a válaszokat előre is.

2013. ápr. 19. 23:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Valamint ellenőriztem az egyenleget és nem változott az összeg a fizetés után.
2013. ápr. 19. 23:51
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg olyan helyen fizettél, ahol nem online terminál volt, ezért nem kaptál sms-t sem és nem ellenőrizték a fedezetet. Ha ellenőrizték volna, akkor nem is tudtál volna fizetni ha nem volt a számládon annyi pénz.

Majd levonják pár nap múlva, neked emiatt nem kell aggódni.

2013. ápr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!