Hogy tudom megkezdeni a diákhitel törlesztését?

Figyelt kérdés
Ha a hallgatói jogviszonyom megszűnt, de van diákhitelem, akkor hogy tudom megkezdeni annak a törlesztését? Menjek be a bankba ahol a hitelt felvettem és ott szóljak, hogy jónapot nem vagyok már hallgató (elméletileg ezt is köteles vagyok jelenteni a hitelezőnek) és szeretném elkezdeni a törlesztést?

2013. máj. 4. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Írj egy e-mail-t az alábbi címre, ott majd megmondják, hogy mi a módja: info@diakhitel.hu
2013. máj. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Utalnod kell minden hónapban, a honlapjukon megtalálod a számlaszámot. Akárhonnan tudsz utalni. Érdemes egy állandó havi megbízást adni a bankodnak erről, kényelmesebb.

Egyébként levélben bejelented a diákhitel központnak, hogy már nem vagy debreceni kisdiák (van rá formanyomtatvány a honlapjukon), ők meg küldenek egy papírt hogy mikortól mennyit és hova kell törleszteni.

2013. máj. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!