Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Üdv, valaki segítene külföldön...

Üdv, valaki segítene külföldön való bankszámla nyitással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nos a helyzet a következő , külföldön dolgozok és most minden előrejelzés nélkül a munkáltatóm benyögte hogy mindenképp kellene bankszámla csak hogy a helyi bankban valamiféle papírt akartak hogy én otthon fizetek adót vagy mi mert itt nincs adószámom legalábbis úgy tudom... gy munkaerő közvetítő cégen keresztül vagyok kint , szóval a kérdésem az lenne és előre elnézést az értetlenkedésem végett de semmi tapasztalatom az ilyenben meg hát ez az első "hivatalos" munkám , szóval hogy ilyen papírt tudok igényelni úgy hogy külföldön vagyok s esetleg kinyomtatni? mert hát haza semmiképpen sem tudnék menni sajnos , előre köszönönöm a válaszokat

2013. máj. 15. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy milyen országról van szó, akkor akik ott élnek, tudnának neked javasolni bankot. Nem mindegyik kéri ugyanazokat a papírokat, lehet, hogy egy másiknál nem vacakolnának veled annyit.
2013. máj. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha külföldön dolgozol, akkor miért ide fizeted az adót? :D

Lehetséges ez is, de szerintem a magyar adómérték jóval magasabb mint pár jobb országé.

2013. máj. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!