Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a helyes megoldás arra, ha...

Mi a helyes megoldás arra, ha a szüleim kölcsönt szeretnének kérni úgy, hogy a nevemben felveszem a hitelt, de ők használják és ők "fizetik vissza"?

Figyelt kérdés

Röviden tömören arról van szó, hogy hiteleket vettek fel még anno (ami az egyik CHF), és most majdnem 100 ezret kellene fizetni, de ők rajta vannak a BAR listán, így nem vehetnek fel, de rajtam keresztül próbálnak hitelhez jutni. Legszívesebben nem adnék, mert akkor sosem tudnék talpra állni. Így is van már rajtam keresztül felvett hitel, de azt fizetik is. De ez már kezd egy kicsit sok lenni. Mivel az egyik bank, biztonsági okokból már megtagadta (hála jó istennek), így most másik bankoknál próbálkoznak, illetve mondják, hogy próbálkozzak, de nagyon nem szeretnék. Persze sajnos még egyedülálló vagyok, így nincs barátnőm, hogy oda költözzek.


25/F


u.i.: még nem találtam ilyen kérdést.



2013. máj. 21. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
ha van kis eszed, akkor nem mész bele.
2013. máj. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Ne!
2013. máj. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem is akarok belemenni, csak bele kényszerítenek, hogy "nincs más megoldás, muszáj felvennem, stb...", nekem az a célom, hogy minél előbb megszabaduljak, meg egy jó barátnőt szerezni, akivel elköltözhetek otthonról (bár nem tudom, hogy mit szólna hozzá, ha kiderülne, hogy vannak hiteleim).
2013. máj. 21. 18:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg nekik, hogy már van hiteled, nem veszel fel még egyet, sőt, ha lehet, akkor soha. Hitellel amúgy sem lesz több pénzük, hanem kevesebb, hiszen kamat is van.
2013. máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Hitellel amúgy sem lesz több pénzük, hanem kevesebb, hiszen kamat is van."


Na ezt szépen megfogalmaztad. És ezt nem fogja fel a nagy többség. Adósságból új hitelekkel megpróbálni kiszabadulni elég őrültségnek hangzik, ha belegondolsz...

2013. máj. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Határozottan utasítsd el! Anya! Apa! Nem. Szó sem lehet róla. Ebben ne is gondolkozzatok!
2014. júl. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!