Kapok így hitelt vajon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan 3 éve dolgozom webfejlesztőként egy cégnél, megbízható, stabil, biztos munkahely. Az egyetlen bökkenő az, hogy 8 órában, minimálbérrel vagyok bejelentve. 3 éve van jogosítványom, eddig csak szerettem volna autót nagy, viszont most úgy alakult, hogy szükségem is van rá. Mit gondoltok, erre a 8 órás minimálbérre van esélyem egy 7-800ezres használt autót venni aránylag emberi törlesztőrészletre?


Köszi a válaszokat!



2013. jún. 3. 20:15
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
"...szerettem volna autót nagyON*"
2013. jún. 3. 20:17
 2/35 anonim ***** válasza:

Esélytelen - bármilyen törlesztőre kb.


Az is kétséges amúgy, hogy 800e-s autóra adnak-e hitelt, mert ha jól dereng akkor a hitel LEJÁRTAKOR nem lehet az autó talán 15 évnél idősebb.

2013. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Hogyhogy esélytelen? Akkor hogy jutnak az emberek autóhoz a mai világban? Bármilyen megoldás érdekel, a gyűjtögetés nem, abban nem vagyok jó, meg nem is ér rá annyira a dolog.
2013. jún. 3. 20:28
 4/35 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy nem minimálbérre vannak bejelentve, hanem annyira, amennyit keresnek. Ha 300 bruttóra lennél bejelentve akkor szó nélkül kapnál.
2013. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy a mai adók mellett olyan sokan be lennének normálisan jelentve... Nincs az a cég, amelyik azt ki bírja fizetni...
2013. jún. 3. 21:07
 6/35 anonim ***** válasza:

Hát, pedig van. Gyakorlatilag minden állami cég és az összes nagyvállalat.


Az viszont biztos, hogy egy bank sem ad a válság óta minimálbérre zsebpénznél többet.

2013. jún. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Tutira? Kezessel sem? Vesémet el lehet valahol adni? Hogy jut ma egy nem százezreket kereső ember autóhoz???
2013. jún. 3. 21:17
 8/35 A kérdező kommentje:
Illetve mivel csilliónyi autó van az utakon, ezért mindenki százezreket keres, csak én nem? Nem hinném, hogy ilyen jó a helyzet...
2013. jún. 3. 21:19
 9/35 anonim ***** válasza:

Nem azért, de mifelénk a web fejlesztők 3 kiló alatt nem keresnek, még a kezdők sem. Mennyit keresel?!


A magyar BEJELENTETT átlagkereset amúgy bruttó 230e forint, ami nettó 145e körül van.

2013. jún. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
130-at keresek, jelenleg 4 órás minimálbérrel bejelentve, de elméletileg sikerült magamat felkönyörögnöm 8 órába.
2013. jún. 3. 21:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!