Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeretnék megtakarítást...

Szeretnék megtakarítást kötni, de nem túl nagy havi összeggel. Valami megoldás ahol lehetséges?

Figyelt kérdés

2013. jún. 3. 20:22
 1/9 Sandol ***** válasza:

Szia!


Nekünk az Unicreditnél van rendszeres megtakarításos takarékunk. A legkisebb összeg azt hiszem 10-15 ezer forint,amit minden hónapban levonnak. Nekünk eddig bejött. Nincs olyan marha nagy kamata, nekünk most van rajta 180.000 ft és 4.500 ft kamatot kaptunk rá kb. Érdemes megnézni.

2013. jún. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Havi 8000-ért tudok,amiben életbiztositás is van. Ga érdekelnek a részletek irj nyugodtan.

Üdv

2013. jún. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sandol ***** válasza:
Bár javaslom előbb a saját számlavezető bankodnaál nézz körbe.
2013. jún. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
CIB malacpersely. Havi 10.000-re már max kamat, de ha nem teszel hozzá egy hónapban, vagy kiveszel belőle valamiért, még akkor is kamatozik, igaz nagyon keveset, de ingyenes a kezelés... Mi itt gyűjtünk.
2013. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bence87 ***** válasza:

Na életbiztosítást ne köss! Az csak a biztosítónak éri meg. Nagyon sok költséget vonnak le, ami az amúgy sem magas hozamodat csökkenti. Tiszta rablás!


Mostani banki kamatok és infláció mellett nagyon megéri a lakástakarék! Leginkább a 4 éves futamidejű éri meg, de most már megéri a 8 éves futamidejű is. Lakásvásárlásra, felújításra, háztartási gépre lehet felhasználni az összeget + lehetőség van mellé kedvezményes hitelt felvenni.


Prémium magyar államkötvény is megéri, most 3% reálkamatot fizet. TBSZ-en érdemes tartani, akkor nincs kamatadó.


Banki lekötés még mindig megéri, csak válassz olyan bankot, ahol magas kamatot kapsz (pl. Magnet Bank, Gránit Bank).


Magyar befektetési alapokat, életbiztosításokat, aranybefektetést, forexet, tőzsdézést kerüld el messziről!

2013. jún. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de már kötöttem megtakarítást az egyik biztosítónál. életbiztosításom van külön, amit a családom védelmében kötöttem.
2013. jún. 15. 01:02
 7/9 Bence87 ***** válasza:
22%
Az egyik biztosítónál? És évente hány százalék költséget vonnak le, tudod-e? Rossz helyre vitted a pénzed valszeg.
2013. jún. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
92%
Szerintem sose kérdezz semmi ilyesmit egy ilyen oldalon. Olyan válaszokat kapsz, hogy az valami félelmetes. Ne vegye mindenki magára, de sokkal többet segítene némelyikőtök ha meg sem szólalna.
2013. jún. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 KUDETA ***** válasza:
Én is olvasom ezeket a válaszokat, de hát mindenki érdekelt valamiben, úgyhogy érthető... Ami viszont a nem mindegy, az a sok nevetséges, sőt felháborító "kamat", amit szemrebbenés nélkül felajánlanak a kérdezőnek! Persze az azonnali, 100 éves válasz is megvan erre: de hát a biztonság! Lárifári! Én azt mondom meg kell hallgatni mindenkit, kellően kell informálódni és azután dönteni... :) 3%, 5%, ... vicc
2013. nov. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!