Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges hogy azért látom...

Lehetséges hogy azért látom így mert már annyira be beszéltem magamnak?

Figyelt kérdés
Olyan szinten önbizalom hiányos lettem pár éve.. amit eddig jónak találtam magamon (pl felgumizott haj) azt most nem tudnám elviselni.. régen úgy hordtam, hiába mondják hogy jó úgy én egyszerűen nem tudom elhinni. egy nyomoréknak tartom úgy a fejem.. be beszéltem már egy ideje magamnak hogy vékony a fejem közbe pont azt mondják hogy nem de én folyton így látom.. ezért szeretem le engedve a hajam meg magasra szárítani hogy ne tűnjön annak. én akkor látom jónak ha beszárítom közbe olyankor mások mondják hogy ennyire ne szárítsam fel pedig nekem úgy teljesen normálisnak tűnik, ha meg ki vasalom tetszik másoknak nekem viszont lenyalt. Lehet azért van mert van 1 ideál ahogy ki szeretnék nézni és nem tudom el fogadni a külsőm ahogy van és ezért nem felelek meg soha magamnak? Amúgy képeken meg ha teloval le videozom magam akkor tetszik amit látok de tükörbe nem.

2013. jún. 3. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
De jó lenne ha az embereknek ennyi bajuk lenne az életben,hogy összekötött haj vagy kivasalt..ez egyáltalán nem probléma ez maximum hiszti!!!
2013. jún. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ki mondta hogy csak ez a probléma??? ez csak egy példa volt de az önbizalom hiányon van a hangsúly.
2013. jún. 3. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!