Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudnék megszabadulni...

Hogyan tudnék megszabadulni egy 200. 000 Ft-os hitelkártyától? Személyi hitellel közalk-ként 71. 000 Ft-os nettó jövedelemmel nem tudom kiváltani, kezest nem tudok vinni. Erre pedig rengeteg a kamat.

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Melyik bank?

Én az OTP-nél vagyok, tavaly váltottam ki az American Expressz hitelkártyámat és folyószámla hitelemet egy adósságrendező hitellel, pedig gyeden voltam akkor. Átlag havi 72-75 ezer gyedet kaptam és engedélyezték az adósságrendező hitelt mindenféle kezes nélkül is, pedig gyed alatt még hitelt se lehetne felvenni.

2013. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hogy kaptatok hitelt? én a havi nettó 100as fizummal + 16 kafeteriámmal minden banknál visszapattanok, pedig semmi tartozásom nincs, és nem nagy összeget szeretnék :S
2013. jún. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én 2000 óta vagyok OTP bankos, mindig rendesen fizettem, 2001 óta van munkaviszonyom ugyanannál a cégnél, gondolom ez is sokat számít. 2011-ben igényeltem hitelkártyát, mikor gyeden voltam és elfogadták a hitelkérelmem, igaz igényléskor a párom keresetét is feltüntettem, hiszen egy háztartásban élünk, gondolom ez is sokat számított, hogy nem egy fizetésre veszek fel hitelt.
2013. jún. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!