Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem jön időben a fizetés?

Miért nem jön időben a fizetés?

Figyelt kérdés
A kollégák már reggel 6-kor megkapták az sms-t a fizetésről én még nem.Ők OTP-ek,én Takarékos vagyok.Egyszerre utaltak mindenkinek.

2013. jún. 6. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a cég OTP-s számlával rendelkezik, akkor a szintén OTP-s munkatársaid azonnal megkapják, míg neked meg kell várni a bankok közti átutalást.
2013. jún. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nosco ***** válasza:
62%
Ez attól is függ, hogy aki utal hol bankol. Ha ő is otp-s akkor sokkal hamarabb kapják meg a pénzt akik ugyan ott vannak mert akkor csak számlák közötti pénzmozgásról beszélünk nem bankok közötti pénzmozgásról. Legalább tudod, hogy lesz ma fizetés ez is előny. Amúgy én is takarékos vagyok és kb utoljára kapom meg az sms-t hogy fizetés jött.
2013. jún. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Takszövök nagyon lassúak meg sokat ülnek a pénzen a többiről meg nem is beszélve!
2013. jún. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kapsz fizut! :)
2013. jún. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
10 órakor megjött a fizetés :-).Lehet menni költeni....
2013. jún. 6. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!