Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megteheti ezt egy bank, hogy...

Megteheti ezt egy bank, hogy 15 napon belül el kell hagyni a lakást?!

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy megteheti-e ezt egy bank,hogy kaptunk tegnap egy levelet, miszerint el kell hagyni a lakást 15 napon belül. Kötve lett egy szerződés ezelőtt 3 hónappal miszerint, havi 30.000Ft-ot kéne fizetni, amit be is tartunk, ennek ellenére semmi felszólítást nem kaptunk, csak egy kilakoltatási papírt,hogy 15 napon belül ki kell költözni.Csak jövő héten hétfőn tudok legelőbb be menni hozzájuk. És amikor megkötöttük a szerződést a lakásra, én egy olyan papírt írtam alá,hogy 90 napot kell hagyniuk nekünk,hogy ki költözhessünk!!

Ez lehetséges szerintetek??



2013. jún. 13. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés az infó megfelelő válaszhoz.

Hívd fel őket.

2013. jún. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fel lett hívva, és azt mondta,hogy szeretné látni a papírt,mert egy héttel ezelőtt volt kint és teljesen mást mondott. Az volt a lényeg,hogy a bank tulajdona lett a lakás, de ugyanúgy maradhatunk, ha fizetjük a szerződésben foglalt összeget, és ez a papír tegnap érkezett... Mást mondanak, és mást írnak. Ezért nem értem.
2013. jún. 13. 08:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyu! Valószínűleg nem fizetettek már elég rég óta. Így van? Számithatatok rá már hónapokkal ezelőtt, hogy ez lesz! Nem ? Egy fizetés elmulasztásáért még nem lakoltatnak ki senkit.
2013. jún. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fizettünk mindig!! Volt,hogy néha kevesebbet tudtunk befizetni, de mindig fizettünk. És ez a 15 nap, kicsit morbid én úgy érzem.
2013. jún. 13. 09:56
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

tehát a bank átvette a lakást mert nem tudtátok fizetni a hitelt, de kötöttetek vele valami bérleti szerződést.


Gondolom megszegtétek a szerződést és azért követelik, hogy költözzetek ki. A szerződésben benne van minden. Az alapján járhatnak el.


Olyan nincs, hogy most kevesebbet máskor kicsit többet fizetek. ha nem fizeted fixen azt amiben megállapodtatok, azzal szerződést szegtek.



meg kell nézni a szerződést, hogy mi van benne.

2013. jún. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!