Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bank nem számol számlav...

Melyik bank nem számol számlavezetési dijat?

Figyelt kérdés
A táppénzt, a Tgyest meg minden szülési utánni pénzt kártyára szeretném kapni.

2013. jún. 13. 13:39
 1/9 anonim válasza:
Citibank, 0 ft-os számlacsomag. Nekem ez van, a készpénzfelvétel is korlátlanul ingyenes. Az a feltétel, hogy egy hónapban 150e Ft érkezzen a számládra.
2013. jún. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az Erste Szupernulla számlacsomag is ilyen.

Itt is 150 ezer a limit, minden hónapban érkeznie kell ennyinek a számlára.

2013. jún. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ha nem érkezik annyi, csak 70 ezer?
2013. jún. 13. 14:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Milyen jó, hogy aki sokat keres annak nem kell semmit se fizetnie, nekem a 100 ezres utalással jó sokat levonnak.

Amúgy nincs ilyen bank, esetleg az Unicreditben a Bónusz bankszámla zárlati díja csak 499 Ft, de 150 ezres utalás esetén 0 forint. A 499 Ft zárlati díj 75 ezer forint utalás esetén érvényes.

2013. jún. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha csak 70 ezret utalnak, akkor semmilyen bank nem ad kedvezményt, majd megszokod, nálunk is ez van:)
2013. jún. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem érdemes bank kártyára igényelni a pénzt? Az a baj h a postás nem mindig rakja be a papírt h pénz jött igy nem tudom nyomon követni h mikor kell kapjam a pénzt! :-(
2013. jún. 13. 14:49
 7/9 anonim ***** válasza:
De érdemes, számomra az a fura, ha valakinek még bankszámlája sincs. Ráadásul utalással még hamarabb megkapod majd napokkal a családit és tgyást majd gyedet, mint akik postai úton kérik. Sajnos lesznek levonások, de ez ezzel jár. Menj be az Unicreditbe, nagyon korrekt bank, segítőkészek. Én még fizetést se kapnék, ha nem lenne bankszámlám. Én az OTP-nél havi 500 Ft-ot fizetek összesen, amiben van 2 ingyenes pénzlevétel is, csak az a feltétel, hogy 1 hónapban egyszer be kell lépni az internetbankba.
2013. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Akkor nem érdemes bank kártyára igényelni a pénzt?"


Mi az, hogy bankkártyára igényelni? Úgy érted bankszámlára?

Dehogynem érdemes. Gyorsabb, biztonságosabb. Nekem nagyon furcsa, ha valaki nem így teszi a 21. században.

2013. jún. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kevés pénzre még kedvezményt sem adnak a bankok, nemhogy ingyenes számlacsomagot. A biztositas.hu-n ki tudod számolni, hogy melyik bank melyik csomagja mennyibe kerül a te használatod mellett.


"Milyen jó, hogy aki sokat keres annak nem kell semmit se fizetnie"


A bank nem jótékonysági intézmény. Ők abból élnek, ha a pénzt legalább egy ideig forgatni tudják.


" utalással még hamarabb megkapod majd napokkal a családit és tgyást majd gyedet, mint akik postai úton kérik."


Szerintem ez csak egyszer számít: az első alkalommal. Utána így is meg úgy is 1-1 teljes hónapot kell kihúzni abból a pénzből. Tökmindegy, hogy ez elsejétől elsejéig van vagy ötödikétől ötödikéig.

2013. jún. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!