Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem fogadta el a bankaut...

Miért nem fogadta el a bankautomata a kártyámat? Nem tudtam pénzt levenni!

Figyelt kérdés

Ma délután próbáltam levenni pénzt a kártyámról,de visszadobta az automata azt,ha jól emlékszem azt írta ki,h nem tudja beolvasni. De vajon miért?

Fizetésem megy rá, érvényes is! Igaz 1,5éve nem használtam,m csak készpénzt költöttem mindenhol... Siettem,nem volt arra időm,h bemenjek és kérdőre vonjam a dolgokat,így hétfőn fogok csak bejutni a bankba,h megérdeklődjem a problémát.

Addig vki vmi érdemi választ tudna adni? Nem akarok egész 7végén ezen agyalni és aggódni!

Köszönöm



2013. jún. 14. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Aggódni semmiképp nem kell, ha megsérült a kártya kapni fogsz egy újat.
2013. jún. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem hinném,h megsérült,mert mindig tokban van és nem is vettem ki már hosszú ideje. :/
2013. jún. 14. 17:17
 3/3 Nosco ***** válasza:
Aktiválva lett a kártya? Ha nem használtad még akkor az az első lépés.
2013. júl. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!