Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP online egyenleglekérdezés...

OTP online egyenleglekérdezés pénzbe kerül? Ha nem, akkor mi történt?!

Figyelt kérdés
Szisztok! Vártam egy 10-est a szüleimtől a számlámra, amin tegnap 104 Ft volt. Megnéztem párszor az otp.hu oldalon rögtön elérhető jobboldali egyenleglekérdező menüvel, megjött-e a pénz, öt alkalom biztos volt szerintem, de igazából nem számoltam és könnyen lehet, hogy több alkalommal is csekkoltam. Épp most néztem rá megint ugyanúgy, és most meg már -534 van rajta. Nem nagyon használtam ezt a lehetőséget, mert nem nagyon volt még, hogy ennyire várok pénzt, de eddig abban a hitben voltam, hogy ez ingyenes, ahogyan a telefonos lekérdezés is, és csak az ATM-esért kell fizetni. Én tudtam rosszul? Ha igen, nem baj, mondjuk bosszant, hogy buktam egy ezrest, ha megjön a pénz, de akkor is az én hülyeségem. Ha viszont jól tudtam, akkor mi történhetett? Mert a semmiért ez egyik napról a másikra elég sok, ez több mint 700 Ft, ami levonódott. Bemegyek reklamálni, ha kell, csak nem akarok hülyét csinálni magamból.
2013. jún. 22. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Van olyan funkció, ahol meg tudsz nézni minden beérkezést és levonást.


Számlatörténet a neve. Ott meg tudod nézni, hogy miért és hányszor vontak le pénzt. Ott van valahol egy könnyen megtalálható menüpont, keresd meg.

2013. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, azt megtaláltam, de ahhoz előbb bankfiókban történő igénylés kell, hogy használhassam a szolgáltatást, az a baj. És én ilyet nem igényeltem. :S
2013. jún. 22. 14:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Viszont szerintem holnapig ne várd. Hétvégén nincs utalás ,csak a bank nyitvatartási idejében.
2013. jún. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!