Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki el tudná nekem magyaráz...

Valaki el tudná nekem magyarázni pontról pontra, hogy működik a tőzsdézés?

Figyelt kérdés
Brigadmunkat keresek nyárra, es ma voltam egy munkamegbeszélésen egy kisebb cégnél, aki azt hiszem ilyennel foglalkozik. Szlovakiaban lakom,szoval szlovakiai magyar vagyok, a munkamegbeszeles nem szlovakul, hanem csehul folyt, amit annyira nem értettem, tehat igy pontosan meg sem ertettem a lenyeget, ha szlovakul lett volna no problem. A pasas elmagyarazta, hogy figyelnem kell az arany es az olaj arfolyamat grafikonokon, es beszelnem kell telefonon valami kliensekkel, es ra kell talan szednem oket, hogy utaljanak vagy sem? Ha sikerul raszednem a klienseket, akkor bizonyos szazalekot kapok az osszegbol. [link] ez az oldal szolgált alapul, ok ott ezzel dolgoznak. Valaki tudna nekem segiteni? abszolut nem latom at ennek a lenyeget, hogy hogy mukodik ez gyakorlatban....valaki el tudna nekem magyarazni? Ha megkotom a szerzodest akkor nekem milyen kockazatom van ebben a munkaban? Veszthetek en is rajta? Koszonom a valaszokat
2013. jún. 26. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Tehát ha jól értem fingod nincs a tőzsdéhez és tőzsde tanácsokat akarsz adni másoknak?

Ez kb olyan mint amikor az emberekre rábeszélték hogy vegyenek fel deviza hitelt aztán meg a duplájára nőtt a kamat.

Hát nem lennék a helyedben nem túl erkölcsös meló.

Mondták mikor beszéld rá az embereket hogy vegyenek amikor lement vagy felment az árfolyam?

2013. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat igen fingom sincs az egeszhez, dehat mit csinaljak ha ebben a szaros orszagban nem lehet normalis brigadmunkat talalni nyarra? Meg mindig jobb mint a hoszteszkedes....Es hajlando vagyok megtanulni, igaz hogy semmit nem tudok rola, de valahol el kell kezdeni, senki sem ugy szuletik ugy hogy tudja....
2013. jún. 26. 22:25
 3/4 anonim válasza:
persze, senki sem úgy születik, hogy tudja..... de amíg valamit nem tudok, nem adok tanácsokat másoknak...
2013. jún. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

El ne menj... A tőzsde pénz lenyúlás másoktól. Előbb-utóbb bukni fogsz mert a nagyok ellened játszanak. "Ha sikerul raszednem a klienseket, akkor bizonyos szazalekot kapok az osszegbol." A (többnyire legálisan) lopott pénzem megosztoztok. Ha bele tudod magadat képzelni az ügyfelek/meglopottak helyébe, akkor tudod, hogy mi a dolgod.

Ha jól értem vadigeneket fogsz hívni, akiknek nem is biztos hogy van számlájuk a cégnél. (Éppen arra játszanak rá, hogy nem értesz hozzá, és az adott esetben rád fognak mutogatni.)Ehhez hasonlóval az ismerősöm találkozott.. Kb 1-1,5 éve kapcsolták le a céget és pár ember börtönbe is ment. Hülyén hangzik de inkább menj valahova a földekre dolgozni. :)

2013. júl. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!