Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Más valuta utalása hogyan...

Más valuta utalása hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Külföldön tartózkodom (Szerbia), de Magyarországra szeretnék utalni egy bizonyos összeget, postán keresztül, Forintban. Ez lehetséges? Hogyan?

2013. jún. 28. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
a szerb póstáról nem sokat tudok, de mi a western uniont tudjuk használni, (nyugateurópában vagyok) igaz ez baromi drága szerintünk... van még a pay pal, de abban is van épp elég buktató... mi amúgy úgy csináltuk, hogy bankkártyát küldtünk magyarországra, és azt magyar bankautomatánál használja... forintot kap, és az ittkinti számlámról vonja le. ez a legolcsóbb módszer.
2013. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, akkor van egy szerb dínárban vezetett számlád és arról akarsz küldeni pénzt egy magyar számlára? Akkor csak annyit kell csinálni, hogy a forint összegnek megfelelő dínárt átutalod, az átváltás automatikus. Előtte érdeklődj az árfolyamról.
2013. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen számlám, postán keresztül szeretnék utalni magyar címre (itt is WesternUnion partner), de úgy, hogy az összeg Forint legyen mikor megérkezik. Ha jól értem, akármilyen valutát utalok innen akármilyen bankból, akkor azt egyből átváltják? Kül. ha bankból utalok, ugyanazon adatok szükségesek az átutaláshoz, mint ha Mo.-ról utalnék?! :)
2013. jún. 28. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!