Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál érdemes hitelt...

Melyik banknál érdemes hitelt felvenni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem vagyok otthon ezekben a banki dolgokban, de gondoltam, egy "kérdést" megér itt is. A párommal tervezzük az összeköltözést. Nincs hozzá túl jó anyagi hátterünk. Házrészeket nézegettem olyan 2-3 M Ft között. Erre milyen hitelt érdemes? A havi törlesztéssel nem lenne gond, illetve a kereseti igazolással sem. Amennyiben fedezetnek elfogadják ilyenkor a szülői házat, az is megoldható. Önerő sajnos nagyon minimális...

2013. júl. 1. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hitelt SEHOL nem érdemes felvenni, adósságspirál lesz a vége.
2013. júl. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 M Ft annyira nem sok, főleg ha az ember tudja fizetni is.
2013. júl. 1. 16:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Hol van a szülői ház és kb milyen értékű?

Mekkora havi részletet tudnátok vállalni?

Hol vennétek a házrészt?

Mennyi a jövedelmetek?

Mióta dolgoztok?

2013. júl. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Semelyiknél.

Családon belül kell megoldani.

2013. júl. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Önerő nélkül sehol sem adnak hitelt. 2-3M FT hitelhez 700e-1M forint önerő kell minimum...
2013. júl. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megbánod hidd el. Ha most van is miböl fizetni, lehet h később nem lesz. Ne kezdjétek a közös életeteket ilyen butasággal.
2013. júl. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha családon belül meg lehetne oldani, nem tettem volna fel a kérdést... Egyébként valószínű csak egy kisebb személyi kölcsön lesz belőle felújításra. Pár százezer forintos. És én is a hitel ellen vagyok, mindig is az ellen voltam. De néha szükség van rá sajnos.
2013. júl. 1. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!