Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Külföldről utaltak, de nem...

Külföldről utaltak, de nem érkezett még meg, létezik ilyen valóban? Többi lent, netes eladás történt)

Figyelt kérdés

Expresszen hirdettem egy márkás szandált.

jelentkeztek érte, de külföldre kell küldeni a terméket.

A termék ára: 11.000.-

Az ems postaköltség: 13.500.-


Kaptam 2 e-mailt egy külföldi banktól.

Majd az eladótól is, amiben az áll, hogy adjam fel a csomagot, és szkenneljem be a saját bankomon keresztül a feladóvényt, a kinti bank meggyőződik a hitelességről, majd 24-72 h belül jóváírják a részemre. Ja és még hogy nem visszavonható az ő általa utalt összeg, nyugodjak meg 100 százalék, hogy megkapom.


Nekem kicsit gyanús, mert mint ahogy azt neki is megírtam már, az összeg megérkezése után postázok, de így hogy se pénzt, se elérni nem fogom tudni, eléggé elbizonytalanodtam, ilyen tényleg létezik?


Csak és kizárólag tapasztalatokra vagyok kíváncsi, mert valóban csak abban az esetben rohannék ma a postára feladni, ha jóváírják, ugyanis egy gyermeket egyedül nevelő anyuka vagyok, és a keretem is igen szűkös....nem szeretnék család áldozatává válni.



2013. júl. 22. 12:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Felejtsd el. Kamu. Nekem is volt már ilyen vevőm telefonra, egy ideig levelezgettünk, én kötöttem az ebet, hogy akkor küldöm a telót, ha megkaptam a pénzt. Aztán már FBI-al fenyegetőzöt, hogy küldjem el a telót.

[link]

2013. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi :D

FBI nagyon vicces, mire? Arra hogy a megvásárolt termék ára lóg a levegőben, nah köszönöm, ismét tanultam tőletek valamit...egyébként épp ezt furcsálltam, a leveleimre pár órán belül válaszolt, elvileg szülinapra kell, de nem kaptam határidőt, sőt már majd 3 hete húzódik, de ő sosem kérdezett rá, stb.... azért gusztustalan dolog így becsapni másokat, még egy kérdés, feljelentést tett valaki?

2013. júl. 22. 16:45
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát sok a balek megélnek belőle :)
2013. júl. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!