Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valóban létezik olyan weboldal...

Valóban létezik olyan weboldal ahol reklámoldalakat kell nézni és pénzt kapsz?

Figyelt kérdés
Vagy csak átverés valaki már szerzett ezzel pénzt vagy csak kamu és nem utalnak semmit akármennyi reklámot nézelmeg..
2012. aug. 21. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne higyj a csodákban, nem létezik ilyen.
2012. aug. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van ilyen, de napi 3 centnél többet nem fogsz kapni.

1 hónap alatt kb 200 Ft, szóval különösebb értelme nincs ilyennel foglalkozni.


Ha 100 oldalra feliratkozol, akkor se vagy sehol, talán az áram számla visszajön...

2012. aug. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

próbáld ki ezeket az oldalakat, néhány centet , dollárt itt is lehet keresni:

megatypers.com, sign up, töltsd ki az adataidat, előtte csinálj egy paypal számlát, arra fogják utalni a pénzt. invitation kódhoz írd be 3ONO,és ha kész solve image-ra kattintva kezdheted is a munkát. 15mp alat kell beírni a captcha kódokat,utána nyomj entert. bármikor befejezheted,és szünetet is tarthatsz. 3dollártól magától utalja a pénzt minden hétfő éjjel.nekem bejött:) épp tegnap kaptam 3.25dollárt, nem sok de több mint a semmi.

azon kívül

2012. aug. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
XD azért burkoltam beszervezted magad alá az embert. egyébként van néhány ilyen oldal de igen pár centnél nem kapsz többet naponta.
2012. aug. 24. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
*n
2012. aug. 24. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!