Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha rendezve lett a díjtartozás...

Ha rendezve lett a díjtartozás, köthetek új szerződést?

Figyelt kérdés
T-home-nál volt internetem évekkel ezelőtt, kb. 5-6 éve. A szolgáltatást díjtartozás miatt megszűntették, és behajtó cégnek adták át. Ki is fizettem részletekben, mostmár több mint 2 éve. Az lenne a kérdésem, hogy most igényelhetek náluk megint netet? Tudok velük szerződést kötni? Telefonon próbáltam új internet előfizetést rendelni, de az ügyintéző azt mondta nem tudja telefonon keresztül megrendelni, mert azt látja hogy előző szolgáltatás díjtartozás miatt meg van szűntetve. Azt javasolta menjek be egy Ügyfélszolgálatra, és ott tudom az új szerződésemet megkötni, mert ő nem látja hogy rendezve van-e. A csekkek megvannak amin befizettem, szerintetek engednek újra szerződést kötni?
2013. júl. 24. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen tudsz, velem is volt ilyen.


Ha kifizetted a díjtartozást akkor megint új ügyfélnek számítasz ,ha eltelt a felmondástól számítva 90 nap (nálad 2 év ahogy olvastam).


Amúgy érdekes, hogy be kell menned személyesen, mert a telefonos ügyfélszoldálatot hívták amikor én bementem személyesen és azt mondták a telefonos jobban bele tud nézni a rendszerekbe.


Ha bemész személyesen biztonságból vidd az igazolást ,hogy kifizetted a tartozást ( gondolom csekkek ).

2013. júl. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!