Vehetek-e fel hitelt 21 évesen, állandó jövedelemmel?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok állandó jövedelemmel, 1 háztartásban élek szüleimmel így az egy háztartásban megkeresett havi bér összesen 240e ft (plusz juttatások). szabad felhasználású hitelt szeretnék végszükség esetén ingatlan fedezettel! egyetlen kiadásom a előfizetéses telefonom semmi más! most vettek fel határozatlan idejű szerződéssel a munkahelyemre 3 hónap után. hitelösszeget pontosan nem tudok de autóvásárlásra mindenképpen 400e ft ot szeretnék felvenni maximum! van-e rá mód és lehetőség így ezekkel az adatokat ismervén h kapjak bármelyik banknál hitelt akár többet is mint 400e ft!? ha igen esetlegesen hol ha nem miért nem? nem pontos leírást kérek hitelkonstrukciókról! utána néztem interneten pár bank hitellehetőségeinek de pl. az erste banknál be kell tölteni a 23.-ik életévemet tehát ott ez nem lehetséges bár a cégem ezzel a bankal van kapcsolatban és én is ő náluk vagyok és az ügyintéző mikor felhoztam a hitelvállalás lehetőségét nem mondta h nem lehetséges csak a szerződés fajtájára mint h határozott vagy határozatlan-e, tért ki h az utóbbinak kell lenni h hitelt vehessek fel! tehát? mik a lehetőségeim?

2013. júl. 26. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem 3 hónap munka után nem sok esélyed van. Minimum fél de inkább egy éves munkaviszony kellene.
2013. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha nem nagyon nagyon fontos most az a kocsi (mert munkába járáshoz sürgősen kell), akkor ne menj bele!


A 240 ezer az 3 ember bevétele, ugye? Azért az nem sok.... A te kiadásod lehet, hogy egy számla, de a 240 ezerből sok minden másra is kell... Tehát ne a teljes bevételt hasonlítsd a te egyetlen kiadásodhoz.

2013. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Nosco ***** válasza:
Ne vegyél fel hitelt. Inkább havi szinten tedd félre azt az összeget. Pl 40-ezret és 10 hónap alatt ott van a 400 ezer a kocsira. Legyél türelmes egy kicsit. Már én is megbántam, hogy hitelt vettem fel.
2013. júl. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
21 éves fiatalnak 3 hónap munkaviszonyra egyik magyar bank sem fog hitelt adni, maximum a provident 70%-os THM-re...
2013. júl. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudjátok az a baj h nem csak kocsit szeretnék venni ami igenis fontos volna munkába járáshoz főleg télen, hanem az is h egy igencsak fojtogató hitelkonstrukcióból segítsek a szüleimnek kikeveredni! a lényeg h félretenni sajnos nem lehetséges. így ebben a helyzetben! ha abban a helyzetben lennénk amire én gondoltam akkor meglehetne oldani! nem a türelemmel van a baj! hanem h fogy az idő...
2013. júl. 27. 19:44
 6/11 anonim ***** válasza:

Hitellel fizetni a hitelt? Ennyi erővel nem lenne 1erűbb a vonattal megütköznöd?


Hitellel terhelt házra nem adnak újabb hitelt. Szüleid bárlistások? Te meg ezek szerint szeretnél bárlistás lenni?

2013. júl. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
erre gondoltam h nem fogjátok átlátni hiányos ismeretekkel! büntetnek folyamatosan a visszafizetendő hitelünk összege nő egyre jobban és a törlesztő összeg is nő is ennek úgy lehet véget vetni ha kipengetjük! és akkor mivel házbővítésen estünk át tehát hitelek voltak vannak a nyakunkon bár már nem sok volna hátra! a lényeg havi 140e ft-nyi hitelt kell kifizetni és akkor vállalom/lunk plusz 2-3 év hitel fizetést és akkor marad 1 hónapra közel 50-60 ezer ft plusszba minth ismét megbüntessenek ha akár 1-2 hónap megint elmarad mert beüt a szar! tehát még így sem tudtok mindent de a kérdésemtől viszont kicsit eltértünk! tehát ésszerűtlennek hangzik? nem az csak nem tudtok mindent de a kérdésemre h válaszolni bírjatok nem is kell! a kérdésem bővítésére még annyit! ha más nem lehetséges és mivel ingatlan fedezettel nem rendelkezem ami a nevemen van, úgy kocsit tudok-e vásárolni személyautó kölcsönnel?
2013. júl. 28. 16:04
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha ilyen gáz van, akkor beleugrani egy újabb hitelbe autó miatt egyenesen öngyilkosság.

Van bank, amelyiknél van lehetőség adósságrendező hitelre, nézz utána ennek.


De ha ennyi a bevételetek, van még hitel amit így is nehéz fizetni, akkor tuti nem kapsz újat...

Tudom, hogy nehéz, de nagyon gondold át, a hitel hitellel kiváltása nem mindig jó ötlet.

2013. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"egyetlen kiadásom a előfizetéses telefonom semmi más!"


Segíts be akkor a részlet fizetésbe!

2013. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Nosco ***** válasza:
Én nem rizikóznék egy újabb hitellel. Inkább ne legyen akkor autóm de segítenék a szüleimnek, hogy a házat ne vegyék el e fejünk fölül.
2013. júl. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!