Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Rendszeres diákmunkával tudok...

Rendszeres diákmunkával tudok hitelt vállalni?

Figyelt kérdés
Rendszeresen dolgozok már fél éve és rendszeresen kapok fizetést is bankszámlára. Autót szeretnék vásárolni, nem újat csak egy 25-30 ezer havi részletre gondoltam csak nem tudom hogy a diákmunka jövedelemnek számít-e ilyen téren.

2013. júl. 27. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Egyszerűen nem értem. Miért akarod már ennyire fiatalon hitelbe verni magad, mikor az összes médium azzal van tele hogy az emberek hogy bukják be. Ráadásul egy tökre nélkülözhető dologra vennéd fel. Fuck Logic...
2013. júl. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Tudtommal nem is adnak arra hitelt. Meg nem értem minek neked autó így hirtelen. Vagy gyűjtögessél aztán idővel meglesz az ára, vagy menj el főállásba dolgozni, már ha találsz akkor nyilvn több fizut kapsz és akkor vagy összejön az ára vagy 6 hónap után megpróbálhatod a hitelt, de nem ajánlom mert sorba bukják be az egészet. Én még ház vásárlásra sem vennékfel, pedig lenne rá lehetőségem, de nem merek kockáztatni, így is lenne mit melózni rajta meg egy autóvásárlás sem arról szól hogy kifizeted aztán mész vele. Azt ugye át kell íratni, ha arról van szó célszerű picit hamarabb új műszakit csináltatni, akkor biztosítást kötni aztán viheted szerelőhöz átnézetni plusz 1-2 dolgot biztos kell rajta cserélni amire még érdemes 50-100 ezret rászánni.
2013. júl. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pár hete próbáltam... NEM

Max a diákhitel... De az meg ugye más kérdés...

2013. aug. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!