Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitelt valaki más is...

Diákhitelt valaki más is fizetheti helyettem?

Figyelt kérdés
A diákhitelt már el kellene kezdenem törleszteni, de nincs érvényes munkaviszonyom, a bankkártyámon már rajta van az inkasszó, egy összegben kellene fizetni, amit nyilván nem fogok tudni, de viszont biztosan lehet részletbe fizetni, nekik úgyis az a lényeg hogy megkapják a pénzt. Az a kérdés hogy valaki más is elkezdheti befizetni helyettem (család, barát), akinek van munkája, ez ugye nem minősül "ajándéknak" vagy valami ilyen hülyeségnek ami miatt adót kéne fizetni, hiszen nem nekem adja a pénzt, hanem helyettem fizet :D

#diákhitel #inkasszó #valaki más fizet
2013. aug. 1. 13:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!