Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » FontosMelyik banknál vegyem...

FontosMelyik banknál vegyem fel a diákhitelt?

Figyelt kérdés

Kötött felhasználású diákhitelt szeretnék felvenni. Ehhez kéne bankszámlát nyitnom. Melyik bank lenne erre a célra a legjobb?

A kölcsön, amit felveszek, egyből átutalják a sulinak, így fingom sincs, minek kell számlát nyitnom, ha utána egy fillér sem lesz rajta. De ezért is kérem a segítségeteket!

Köszönöm!



2013. aug. 5. 07:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Az Erste diákszámlája a legjobb.


Ha tényleg nem fogod használni, akkor azért is jó, mert ha másra nem használod, akkor a két állandó díjat (számlavezetési díj és bankkártya díja) 0 forintért számítják fel. Ezen a képen, amit linkelek, itt van szinte az összes nagybank diákszámlája. Ha összehasonlítod őket, akkor láthatod hogy az Ersté-é a legjobb, bár neked most éppen az OTP is megfelelne, mert ott is 0 ft ez a kettő. Viszont ha később bármikor (a következő 5 évben mondjuk) kellene másra is a számla (diákmunka fizetés jönne ide, vagy bárhonnan pénz), akkor az Erste a jobb a kp-felvétel és az utalás olcsóbbsága miatt is.


[link]

2013. aug. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez hasznos válasz volt!
2013. aug. 5. 12:28
 3/6 A kérdező kommentje:
De van egy kis gond. Én már elmúltam 18 éves
2013. aug. 5. 12:29
 4/6 Laylah ***** válasza:

Nekem OTP Juniorom van, de meg vagyok vele elégedve. OKJ után, melókezdésre nyitották nekem ezt a számlát (tehát 20 éves voltam és nem diák), és még most is ez van. Az egyetemet most fogom kezdeni én is :) szóval csak ajánlani tudom.


23/L

2013. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Erste diákszámláját 18-26 éves korod között nyithatod meg.
2013. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


A K&H-nál is nézd meg, és inkább hasonlíts össze többet :)

2013. aug. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!