Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi ez az új? Adóstárs csak 18...

Mi ez az új? Adóstárs csak 18 év ALATTI személy lehet?

Figyelt kérdés
Minap az egyik banknál akartunk személyi kölcsönt felvenni. Két hónapja még minden rendben volt, csak várnunk kellett, hogy a leendő adóstársnak meglegyen a folyamatos 3 hónap munkaviszonya. Mostanra ez a feltétel is teljesült, így bementünk a bankba a beszerzett szükséges papírokkal, erre kiderült, hogy múlt hónapban változtak a feltételek, és az adóstárs nem lehet az mégsem, mert elmúlt 18 éves. Csak én érzem ellentmondásosnak, hogy egy fiatalkorú, akinek nincs jövedelme, és az aláíráshoz a szülője/gyámja aláírása kell, adóstárs lehet, míg a felnőtt, akinek rendszeres és magas jövedelme van, nem?? :O

2013. aug. 9. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt kizártnak tartom. Valami vagy el volt írva vagy te olvastad félre ebben a nagy melegben.
2013. aug. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Személyesen beszélt az ügyintézővel és a vezetővel is a két érintett. Csak hümmögtek, hogy márpedig ez az új törvény, telefonálgattak is ide-oda. Jelzálog nélküli személyi kölcsön lett volna rövid lejárattal, és eddig minden rendben volt. Nem értem én sem az egészet, de kénytelenek voltak dolgavégezetlenül eljönni. Így persze jó nagy trutyiban vagyunk.
2013. aug. 9. 16:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy lehetne már ilyen? A 18 év alattiak közül talán ha párszázn, maximum párezren dolgoznak... Ott valaki valamit csúnyán benézett.
2013. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt mondtam én is. Nem értem az egészet, de már mindegy is. Az adóstárs csak három napra szabadult el a munkahelyről (külföld), több lehetősége nem lesz, így úszott az egész. Mindenesetre furcsa és röhejes. Az addig oké, hogy az adós élettársa nem lehet adóstárs, mert rokkantnyugdíjas, de hogy a vele egy háztartásban élő 18 éven felüli magas jövedelmű sem, az nonszensz. Köszi a válaszokat.
2013. aug. 9. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!