Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki segítsen! Hogy tudom...

Valaki segítsen! Hogy tudom ezt kifizetni?

Figyelt kérdés

Van egy német oldal, ahol használt könyveket lehet venni/eladni. Ott találtam egy nekem valót, de nem tudom, külföldről hogyan fizethetném ki. Az eladó azt írja, banki átutalással szeretné a fizetést, de nincs ott semmi bankszámlaszám, vagy akár bank. Meg hogyan tudok pénzt utalni külföldre? Kerül valamibe? Ez az a könyv: [link]

Valaki segítsen, mit kell tennem, mert ezen az oldalon én nem tudok kiigazodni...

És tudom, hogy ott van az is, hogy ezt a könyvet csak Németországól lehet megvenni, de alul oda van írva a szállítási költség más EU-országokban... Hát nem tudom... HILFE



2013. aug. 11. 16:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Hogyan tudok eurót utalni például?
2013. aug. 11. 16:23
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem venném meg! Könyvtári pecsét van benne!

Lehet, hogy lopott!

2013. aug. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha van folyószámlád akkor bárhova tudsz utalni, de az átutalási költség elég sok lesz egy német bankba. Azt ajánlom hogy PayPal-on keresztül oldjátok meg a dolgot. Regisztrálsz Paypal-on, megkéred az eladót is (jobb esetbe neki már van accountja ott), feltöltöd a paypal számládat egy belföldi átutalással és onnan utalod tovább az ő paypal számlájára. A paypal-os utalás ingyenes.
2013. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is láttam azt a könyvtáros dolgot, furának is találom... Meg elég olcsó is ahhoz képest, hát nem tudom... De kitaláltam valami mást a fizetésre. Vannak No.-ban ismerőseim, talán rá tudom őket beszélni, hogy intézzék el nekem, aztán én elküldöm nekik a pénzt, ők meg nekem a könyvet. Így nyilván olcsóbb is lenne. De ha lopott is, szerintem már bottal üthetik a nyomát a könyvtárban.
2013. aug. 11. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!