Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Svajcbol penzkuldesi lehetosegek?

Svajcbol penzkuldesi lehetosegek?

Figyelt kérdés
sziasztok, segitsegeteket szeretnem kerni, svajcban dolgozik a hugom, hogyan tudna szerda este 6ig (21-e) eljuttatni nekem penzt? Hetfo,kedd elvileg munkaszunet. Western unional nem tud kuldeni,mert nincs letelepedesi v munkavallalasi engedelye. Svajci bankszamlaja van,netbankkal.

2013. aug. 18. 00:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Elutalja neked a pénzt a te bankszámládra.

Ez a legegyszerűbb, hogyhogy nem jutott eszedbe?

2013. aug. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Bocsi, mondjuk az nem 100%, hogy szerdáig megkapod.

Viszont augusztus 20 (és 19) csak Magyarországon munkaszüneti nap, szóval simán lehet, hogy a svájciak hétfőn-kedden lerendezik, aztán a magyar bank szerdán be is fejezi.

De nem biztos sajnos.

2013. aug. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt, a kerdes h szerdara ideer szerinted glarus kantonbankbol cib bank szamlara? Hetfo,kedd munkaszunet.
2013. aug. 18. 00:57
 4/9 A kérdező kommentje:
koszi,ez lesz vegso esetben, egyeb 'tutibb' tippeket vaarok!
2013. aug. 18. 01:00
 5/9 anonim ***** válasza:
western union?
2013. aug. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5. válasz sztornó, most láttam!!! Bocsi!!
2013. aug. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bankkártya fedezet biztosítás? A saját bankkártya száma meg a tied kell hozza, netbankon keresztül intézheto, pár percen belül meg van.
2013. aug. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na és akkor mi van, ha nincs letelepedési engedélye? A WU-hoz semmi sem kell, csak személyazonosítás és cím.


Ha én svájcba lennék nyaralni épp akkor is használhatnám a WU-t, mint turista!

2013. aug. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt a WU dolgot én sem értem. WUhoz nem kell semmi csak egy azonosításra alkalmas okirat. Tök mindegy hogy ott élsz e vagy csak turistaként vagy ott. Ha van magyar személyid vagy útleveled akkor azzal Svájcból is küldhet pénzt a WUval.
2013. aug. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!