Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Udvozletem 1,5millio forintot...

Udvozletem 1,5millio forintot szeretnek befektetni de konkret elkepzeselem nincs hogy hogyan mikent Mien lehetosegek vannak? Amik azert biztonsagosak es nem lehet vele bukni

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 01:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyan befektetes nincs ahol nem lehet bukni. Ha lenne akkor mindenki azt csinalna. Amit tanacsolni tudok neked az az online tozsde. Ott te hozod a donteseket, te valasztod meg a kockazat szintet es profit celt azt is, hogy kihez fekteted be a penzed, igaz kicsit tanulni kell hozza, hogy ne vakon ugorj bele, de ha jol csinalod akkor egesz jol lehet keresni vele. En automata rendszerekkel kereskedem mert jelenleg nincs idom szemelyesen, de kozben tanulom azt is es a celom az, hogy tudjak magam is kereskedni es parhuzamosan fusson par forex robotom is ami magatol kereskedik. Ha erdekel akkor irj ide es kuldok priviben egy-ket infot. Privit szerintem nem tudok fogadni mert nem hasznalom az itteni e-mail cimem es szerintem mar lejart. :)
2011. dec. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen erdekell cimem befektetnekk@googlemail.com


koszonet

2011. dec. 26. 09:06
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

:)))

tozsdezz csak,majd elbukod ezt a penzt...

2011. dec. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
min nem lehet bukni?
2011. dec. 26. 11:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Rendben. Este irok, amikor rendes gepnel leszek. Udv!
2011. dec. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

":)))

tozsdezz csak,majd elbukod ezt a penzt..."


Igen, es az ilyen joindulatu, segitokesz, es optimista emberek miatt vagyunk ilyen jo helyzetben, es van ilyen jo hirunk a vilagban. :/

2011. dec. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezeket:

[link]

[link]

[link]

[link]

Lehet velük bukni, de mostanában mindennel, még az állampapírral is.

2011. dec. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

kedves6os...

szerinted,ha valaki itt teszi fel a kerdeseit es nulla(zero,0)tapasztalattal,"tavsegitseg" alapjan kezd el tozsdezni,az nem elbuni fogja a penzt???

mindenhez kell tudas,a paradicsomleveshez is,a tozsdezeshez is...

csak,mi magyarok vagyunk,okoskodunk,fillereskedunk...

nem megyunk brokerhez,mert magas a jutaleka,majd en megmutatom,ugye...

aztan ha az egesz uszik,akkor meg jon a huppoges...

ugyhogy lehet nem engem kene fikazni csibem...

2011. dec. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"edves6os...

szerinted,ha valaki itt teszi fel a kerdeseit es nulla(zero,0)tapasztalattal,"tavsegitseg" alapjan kezd el tozsdezni,az nem elbuni fogja a penzt???

mindenhez kell tudas,a paradicsomleveshez is,a tozsdezeshez is...

csak,mi magyarok vagyunk,okoskodunk,fillereskedunk...

nem megyunk brokerhez,mert magas a jutaleka,majd en megmutatom,ugye...

aztan ha az egesz uszik,akkor meg jon a huppoges...

ugyhogy lehet nem engem kene fikazni csibem..."


Elkezdeni tőzsdézni nem azt jelenti, hogy holnap rá kell tenni mind a 1,5 milliót egy számlára és nyomni a gombot mint az őrült. El lehet kezdeni foglalkozni a témával és tanulni, az meg viszont nem atomfizika, így nem is értem a hőbörgésed. Inkább te értelmezed félre a dolgokat úgy látom.

Ha valaki érdeklődik vagy befektetési lehetőséget keres miért ne kérdezhetné meg bárhol? Kap mindegyik helyet pár választ és ő kitalálja, hogy melyiket tartja érdemesnek arra, hogy foglalkozzon vele. Senki nem úgy gondolta, hogy itt ír neki valaki egy tuti tippet és ő holnap berakja oda az összes pénzét.

Viszont te tényleg ne tőzsdézz, és paradicsom levest se állj neki főzni! :)

2011. dec. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!