Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit is kell csinálni bankkárty...

Mit is kell csinálni bankkártya igénylésekor? Pin kód?

Figyelt kérdés
Már voltam bent a bankban és nyitottam is bankszámlát. ÉS amit ott mondtak az nekem igen homályos volt. Azt tudom, hogy regisztrálnom kell, de ki is kell találnom valamilyen számot. Most mit kell csinálnom?
2013. aug. 19. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez alapján homályos, hogy mit kell tenned. Ha megnyitottad a számlát, akkor általában postán elküldik a bankkártyát és mellé vagy külön levélként a PIN-kódot is.
2013. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :) De addig akkor semmit nem kell csinálnom, amíg meg nem jön a bankkártya?
2013. aug. 19. 12:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel minden bankban más-más a számlanyitás menete, nem tudhatjuk mit mondott Neked a banki ügyintéző. Ha valami nem világos hívd fel az adott bank telefonos ügyfélszolgálatát és kérdezz rá a teendőidre.
2013. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!